Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsik a melleim! Ez normális?

Kicsik a melleim! Ez normális?

Figyelt kérdés
heló! vannak jelei annak hogy nő a mellem pl.:viszketés vagy ilyesmi? mert nekem elég kicsik és 13 leszek...de mostanában nagyon érzékenyek..mert valamilyik héten hülyültünk a barátaimmal és valahogy megnyomódott vagy nem is tudom..először nem fájt, de utána 1-2 napig fájt..ez ugye nem baj?? vagyis vigyázok rá de ilyesmiktől ugye nem lessz baja? mert én már a legrosszabbra is gondoltam(mint mindig)..írjatok!! köszike !!

2012. jan. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2012. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem alakultál ki, a nemi érés vége a 17.-ik életév a lányoknál. Ha még nem jött meg, akkor még nőiesedni és a nőni is fogsz. úgyhogy semmi baj.

Amúgy ha anyukádnak "vannak" mellei, akkor valószínű, hogy neked is lesz.

2012. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez normális. Nem akadékoskodásból, de hozzátenném, hogy anyámnak, sőt a mamámnak is NAGY mellei vannak, nekünk a tesómmal meg szinte borogatással elmúlna :) kivéve ha meg vagyok hízva, akkor kitölti a B kosarat. De a D-t semmiképp sem. Én sem értem, de nem is bánom, hogy csak ekkora van.
2012. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen teljesen normális, ha kicsi a melled, és később is, ha kicsi marad, attól még lehetsz nagyon szép. De még úgyis évekig fejlődik.
2012. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

örülök ezeknek a válaszoknak :D

köszönöm mindenkinek :D:D

2012. jan. 12. 16:31
 6/6 anonim válasza:
Én arra jobban rá szoktam csodálkozni, ha valakinek 12-13 évesen nagy mellei vannak.
2012. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!