Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Sárgás folyás, mit...

Segítség! Sárgás folyás, mit tegyek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Elég régóta folyásom van. Január elején a nőgyógyász hüvelykúpot írt fel, mondván hogy gombáról van szó, használtam is a kúpot, egy időre el is múlt, közben meg menstruáltam, de most megint visszajött a sárgás folyás. Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, mert múltkor sem vizsgált meg, mivel még nem voltam férfival. Meg úgy beszélt velem, mintha hülye lennék. Szóval szerintetek mit csináljak? Használjak canesten kombit? De nekem sárgás folyásom van, nem fehér. Tanácstalan vagyok. Volt már vki ilyen helyzetben?
2012. jan. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
talán a háziorvos is tudna tanácsot adni...a canesten termékek erre valók amúgy.Hány éves vagy egyébként? mi az h hülyének néz a nőgyógyász...?az idiótáját :)
2012. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 uccu ***** válasza:
100%
Szia, mindenképpen menj el másik orvoshoz, rákszűrést is végeztess, ha nincs 1 éven belül. Szerintem semmi gond, csak valóban Canesten kell. Egyébként könnyen elsavasodik a szervezetünk. Érdemes kerülni a cukros üdítőt, szénhidrátot egy ideig, nézd meg , javul -e. Illetve vegyél Peridot vagy Spar Verde lúgos vizet, azt igyad pár hónapig.
2012. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Medveszőlőlevél-teát igyál, ha gomba, ha baktérium, az segít. Napi 1-2 csésze. Sok cukorral sok citromlével. NEM kiegészítő terápia, NEM kell mellé se gyógyszer se kenőcs!
2012. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem gombád van. Lehet kapni a patikában vény nélkül Betadíne nevű hüvelykúpot. Ez jó a baktériumra és a gombára is. Az a lényeg, hogy 10 egymás utáni napon tedd fel. A kúra után a hüvelyflóra visszaállításáról se feledkezz meg, valamilyen probiotikumos kúppal.
2012. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért kaptad újra vissza, mert felborította a kezelés a hüvelyflórádat. Minden ehhez hasonló kezelés vagy egyéb hosszabb antibiotikumos kezelés után végezz el valamilyen irrigátorral egy hüvelyflóra helyreállítást! :)
2012. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!