Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne értelme egy vérvételnek?

Lenne értelme egy vérvételnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám el akar küldeni vérvételre, meg hasi UHra. Az elmúlt időben elég sokat voltam beteg, meg volt cistám is (2is),az egyiket műtötték. Azóta nem vagyok rendben, nem jön meg rendesen, pedig már fél éve volt... most is fel vagyok fázva, a nőgyógyász azt mondta,hogy nem nőgyógyászati eredetű. De múlt hónapban petefészek gyulladásom is volt. Most genny van a vizeletemben, és a hétvégén ráment a vesémre is, nagyon fáj!

Holnap vissza kell mennem a háziorvoshoz. Érdemes lenne egy vérképet csináltatni? Meg UH-t? Mi derülhetne ki belőle?

Köszi előre is a válaszokat!:)

Üdv

17/l


2012. febr. 5. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az orvos úgy itéli meg,elküld vérvételre,és ultrahangra is!
2012. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Falramászott Fogkefe válasza:

Holnap az orvos majd megmondja.

Nem biztos, hogy jó, ha itt szeretnél ismeretlen (képzettségű) emberektől látatlanban "távdiagnózist" kérni. Azért van az orvos (és azért tanult évekig), hogy döntsön a szükséges vizsgálatokról és kezelésről.

2012. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom, csak gondoltam így vas.nap éjfélkor-mivel orvossal úgy sem tudok beszélni - felteszem ide a kérdést, ez nem kerül semmibe. :)

A nőgyógyászom nem küldött sehova, de ez nem egy normális dolog, hogy van egy állandó gyulladás a szervezetemben.

2012. febr. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!