Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom h biztosan véd?...

Honnan tudom h biztosan véd? Fogamzásgátló tabletta!

Figyelt kérdés
Na szóval az érdekelne hogy honnan tudja az ember h védi e a tabletta már.Ugyanis olvasni olyat hogy 1 levél után véd meg hogy 1.szem után véd ha első nap szeded be.Viszont olyat is látok aki azt irja h 3 hónap mire eldől h jó e a tabi.Hozzáteszem valaki azt irja h ha pecsételsz melette nem jo,de valaki irja h végigpecsételt 2 honapot,de nem lett baj.Na akkor hogy is van ez?!Sokan irják h már 2 hét egy honap mulva vagy ha első nap szedik be akkor már elöbb nem védekeznek mással.Ti sosem tartottatok tőle h nem véd?Egy hivatalos oldalon olyat is olvastam h ha maszatolsz normális és nem feltétlen rossz a tabletta,ha ez csak az elején fordul elő.Véleményetekre lennék kiváncsi,bocs h ilyen sokat irtam.
2012. febr. 7. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem véd meglesznek az egyértelmű jelei hidd el :)
2012. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem a poént:) De azért ez ennyire nem vicces,bár most jot mosolygok én is:) Annak aki nem akar gyereket nem tuti h viccesen fogná fel.
2012. febr. 7. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha meg is gondolná magát, károsítja a magzat egészségét... Amúgy szerintem sokféle tabletta van, legjobb ha beszélsz a nőgyógyásszal és követed az utasításait.
2012. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt most csak feltettem kérdésnek,mert tényleg érdekel hogy mi is a biztosíték arra hogy hat,mert az ember az "életével" játszik.Csak érdekelt h ki bízik meg benne vagy mikortól és h mik alapján.
2012. febr. 7. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy véd-e vagy sem. De ha egy hónap után nem véd, akkor soha nem is fog.
2012. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:) Micsoda biztató válasz:D:D:D
2012. febr. 7. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát de ha ez van? Ha vmi miatt gyengül a hatása, akkor jelentkezhet pl. pecsételő vérzés.

De az olyan nők nagy része, akik tabletta mellett estek teherbe, már csak akkor kezdtek gyanakodni, mikor megvolt a "baj".

2012. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hát miután elkezd hatni a gyógyszer én mindig beleélvezek a nőm pin4jába akiből aztán egész nap ömlik ki a g4ci és g4ciszagú :D
2012. febr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!