Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na szerintetek ez mi lehet? :SS

Na szerintetek ez mi lehet? :SS

Figyelt kérdés

ma elmentem a mosdóba és láttam hogy a fehérfolyásomban egy apró( olyan apró egy hangya feje kb.) barnás pirosas folt ! ez mi lehet??

még nem menstruálok de már sokszor feltettem itt kérdéseket erről a témáról meg hogy milyen bajaim vannak és szinte mindenki azt monta hogy nem soká lehet hogy meg fog jönni..:S

akkor lehet hogy ez igaz?? :Ss


12/L


2012. febr. 14. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
lehet, hogy ez a menstruáció lesz igen :)
2012. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi! :)

és ez mi lehetett?? :S

2012. febr. 14. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Rövid időn belül biztos menstruálni fogsz.
2012. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Ugyan ez van nekem is:S engem is érdekelne köszi. Am nekem is sokszor mondták is. nekem már nagyon sok ideje van ez, valamikor jön ilyen piros ugyanekkora foltok, utána nemtom meddig, de nem utána megin...Most mult el nekem.:S

SZtem neked ez mensi lesz:)

12/L

2012. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszii!! :D

és neked már megjött? :))

és ha igen meddig tartott ez a pöttyös izé??

amugy én ma is láttam de már kettő volt!

akkor holnap már három lesz vagy mii?? :OO :||

2012. febr. 15. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nemjön meg, de úgytűnik mintha, olyan lenne mint a mensi, mert idöszakos, mindig 5-6 napra van ez, csak nekem valamikor sok-sok pötty, valamikor csk 2 kb.

Hát nem lehet tudni h ez most mi neked, de lehetséges, hogy mááár lehet készülőben van valami;):D

2012. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!