Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznal valaki intimtolcsert...

Hasznal valaki intimtolcsert tampon/betet helyett?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 3. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Megnéztem és elámultam. Nekem gusztustalan lenne, amikor kiveszi az ember és ott a sok cucc benne. A wc-ből mész a fürdőszobába kitisztítani? Ezek után én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2009. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez minden csak nem higiénikus..én sosem hazsnálnám
2009. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is csak most néztem meg,előtte nem is hallottam ilyesmiről.Nekem nagyon erős a mensim,kellemetlen óránként tampit csrélni,meg folyton azt nézni,hogy nem vagyok-e átázva(pedig betétet is teszek a tampi mellé),főleg,ha nem vagyok otthon.Lehet,hogy kipróbálom,most nagyon gondolkodóba ejtett.Szerintem azért a tampon ki-be rakás,sem egy gusztusos dolog.Gondolom a cuccot a wc-be önti az ember,aztán kimosni már közel egálban lehet egy tamponcsrével.Nagyon csábító ez a 12 óra,még akkor is,ha mondjuk ténylegesen csak pl:6-8-at bír ki.
2009. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez nem tetszik. Korábban láttam róla egy videót, hogyan kell használni. Úgy emlékszem az volt benne, hogy a szélét a cucc közepe felé kell betolni (U alakú lesz), így kisebb lesz és könnyebb felhelyezni a hüvelybe - majd amikor a helyén van "szétpattan" és visszanyeri eredeti tölcsér alakját. Már nem azért, de szerintem ez a "szétpattanás" nem épp kellemes érzés és talán a hüvelyem sem díjazná ha napokon keresztül ezt játszanám vele. Inkább cserélgetem 3 óránként a legvastagabb tampont. Én is nagyon erősen szoktam vérezni, mégis simán kibírható (persze én is parázok, hogy mi van ha átáztam?) Nem kell mindig rinyálni: ha erősen vérzel felhelyezel egy nagyobb nedvességszívó tampont + teszel be betétet. Én eléggé parás vagyok, úgyhogy én még inkább vattával is bebiztosítom magam. Azt a pár napot meg kibírom, hogy ne a "cérnatangákat" hordjam (az amúgy sem egészséges).
2009. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem tetszik ez a tölcsér, gusztustalan. nem használnám. a reklámoldal egy néphülyítés: asszogya: "sima falának köszönhetően nem tapadnak meg rajta a baktériumok" hát ezen jót derültem... a baktérimnak mindegy, hogy sima e egy felület vagy sem, megtapad, ha olyanja van.
2009. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy videos segitseg is


nekem is elegge macerasnak tunik, foleg a kiszedes akkor amikor mar megtelt

es mi van ha tultelt? akkor is kell intimbetetet hasznalni

akkor meg hol van a sporlas, csak enm fogunk 5 napig egy intimbetetet hasznalni, mert meg nem azott at a cucc?!

2009. jún. 4. 07:56
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

22.31-es vagyok.Na a videót megnézve meggyőztetek.:)Én erre a szétpattanásra nem is gondoltam...Vuu...

Inkább mégis kihagyom!

2009. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem is tudom ez a 8900,- Ft meggyozo-e?!
2009. jún. 4. 09:27
 9/16 anonim válasza:
88%

Ez undorító...:S Megnéztem a videót is..hát...az a szétpattanás dolog..:S Meg, hogy veszem ki? Nem csak a szárát kell kihúzni,hanem nyúljak be,nyomjam meg oldalt és mozgassam?? Mi van ha nem találom a szárát?:D És ez nem csúszik ki...? Mert a tampon kicsúszik nyomásra... És ha iskolában,vagy munkahelyen akarom kiüríteni? :D Nem túl kellemes látvány egy iskolai wc-ben,amint egy lány az egyetlen csapnál öntögeti a vérét,és mossa azt a valamit..:S Én ott lennék rosszul,ha ilyet látnék :D

Most örülök a tamponnak és a betétnek :D

2009. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan. SZerintem sokkal igenytelenebb, mint egy tamponcsere. A bakteriumos tema pedig tenyleg röhelyes:-)
2009. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!