Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjött a menstruáció...

Ha megjött a menstruáció lehet tesizni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet! Mondjuk én utáltam a tesit, úgyhogy gyakran használtam a menstruációt kifogásként- ez mindig bevált :))
2008. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy lehet. Nekem a görcsök ellen nagyon sokszor jót tett! :)
2008. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Lehet!csak tesin célszrű inkább tampont használni mint betétet!ugyanis a betét futás,ugrás közben könnyen elmozdulhat igy könnyen átázhatsz!ezel vigyázz!de az is igaz hogyha tesizel akor mulnak a görcsök!mondjuk ez is egyéntől függ!
2008. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem nem gyengültek a görcsök...:-( Tényleg egyén függő, nekem inkább mégnagyobb kellemetlenséget okozott. Nem beszélve arról, hogy igen kényelmetlenül éreztem magam tesiórán is és utána is, mert ugye ilyenkor nem érzi a legjobban magát az ember semmilyen tekintetben.
2008. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak üzenem, hogy ez is iskolafüggő hol fogadják el a menstruációra a felmentést, mer az én iskolámban nem is veszik figyelembe, nálunk azt mondják, hogy menny el orvoshoz aztán ha az kiir, akkor a tesitanár is elfogadja, iskolafüggő de nagyon.

A kérdésre pedig, persze hogy lehet tesizni, hiszen akkor minden nőnek akinek éppen van, otthon marad, az ágyban,mer azér a séta is valamiféle sport :), jó a legkönyebb de inkább mozgásnak nevezném.

2008. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
82%
hello.! én nem ajánlom hogy mensi kozben tesizz,már én is kiprobáltam,de nemvolt valami jo,nagyon megindul a folyás és tovább is tarthat a mensi..!!! nekem 4-5 napig szokott lenni,és 1 hét+ még pár napig volt amiatt.!
2008. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
szia! nálunk a suliban nem kifogás a mensi,attól még ugyanúgy kell tesizni. elismerem,nem túl kellemes,főleg ha nagyon fáj a hasam,de azért ki lehet bírni. ja és aki a betétes dolgot írta,annak azt üzenem,hogy én csak betétet használok és még soha nem ázott át tesizés közben...
2009. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
az egyik b.nőm nem tesizett
2009. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
de nálunk csak 3 tesi+úszás szülői felmentés lehet(a tesit és az úszást egybe számolják)
2009. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Halottam már olyat,hogy egy iskolába ma megvan a mensi,akkor is kell úszni tamponnal!!!!Milyen barbár dolog ez.Ha nem akar,akkor nem kell erőltetni.
2009. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!