Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nevetséges helyzet,...

Nagyon nevetséges helyzet, gyógyszer mellékhatás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Alergiámra két napja egy gyógyszeres kezelést irtak fel, esténként kell be vegyem a gyógyszert aminek a mellékhatása az hogy nagyon izomlazitó és altató. Na most a doki igaz szolt hogy ne lepődjek meg a mellékhatáson, de nem hittem volna hogy velem ez megtörténik.Szóval tegnapreggelre is mareggelre is bepisiltem, ma nem csak lepedőt kellet cserélni hanem ágyat száritani. Mégis csak be kell este pelenkázzam magam , ahogy a dokim sugalta. Tudom vannak nagy méretü pelenkák is de azt nagyon ciki venni.Adjatok tanácsot házilag hogy lehet ezt megoldani. L/26 vagyok remélem nem voltam nagyon multaságos. Köszi.
2009. jún. 6. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Faluban télleg ciki, én se vennék mert olyan tudatalan némelyik ember, mindenféléket elterjesztenek az emberről! Menj be a városba és vegyél ott! Aztán meg kocsival menj haza, v ha nincs akkor tedd bele szatyorba, úgy nem látszik!
2009. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg menj el lefekvés előtt pisilni, meg igyál este jó keveset, akkor még ha meg is történik a baj, nem lesz vészes. Akkor még egy sima betét is elég lenne sztem!
2009. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben másik gyógyszert kérnék. minden gyógyszernek van mellékhatása, de ez nagyon nem vicces, szinte az emberi mivoltodba aláz meg. én nem törődnék csak úgy bele, hogy ok ez a mellékhatása, és bepelenkázom magam.
2009. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt hiszem a gyerekeknél is jól bevált módszer a gumilepedő, de ezt már megint meg kell vásárolni. Esetleg valóban megveheted egy másik településen is a pelust, vagy valami nedvszívó anyaggal körbepárnázhatod magad, mondjuk egy rakás vattával, vagy ilyesmi.

De jobban jársz ha veszel pelenkát.

2009. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális ez a mellékhatás,mindenképp beszélj a dokiddal,hogy másik gyógyszert kell írjon,ne törődj bele!!Ha egy gyógyszer ilyen mellékhatást okoz,akkor az semmiképp nem normális,nagyon ellazítja a hólyagzáró izmot,és ez szerintem nem jó.Nagyon sok gyógyszerféle létezik.
2009. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet h hülyeség, de gumilepedő helyett jó lenne ilyen vízhatlan asztalterítő nem?
2009. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Allergiára használt gyógyszernek nem lehet ilyen mellékhatása, ez hülyeség, már bocsánat. Attól még, hogy elalszol tőle, mert álmosít, nem fogsz bepisilni. Ilyen erős izomlazító hatása pedig szintén nincs egy antiallergikumnak. Mi az a gyógyszer, amit kaptál??
2009. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy újabb kamu kérdés a tegnap esti unatkozótól.
2009. jún. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem hogy ti mit tennétek mert még nem voltam ilyen helyzetbe, remélem nem is leszek. Bár tanácsoltátok hogy büszkeség ide vagy oda csak nem vettem pelust, szerintem ti sem tettétek volna meg. Tegnap este felpakoltam magam egy fél csomag vattával meg az ágyra is tettem egy nagy nejlon lapot meg rá egy nagy törölközőt az lett a vége hogy éjjel semmi se történt, nem pisiltem be, igaz nagyon kevés folyadékot ittam, Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 7. 13:58
 20/21 anonim ***** válasza:
Állítsd be éjszakára a telefonodat és kelj fel és mnej el pisilni
2009. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!