Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érezhetem magam rosszul?

Mitől érezhetem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban állandó teltségérzetet érzek, mintha állandóan ennék, gyakran van hányingerem is, pl attól is ha úgy fekszek, hogy kicsit nyomódik a gyomrom. Enni szinte nemis tudok mert attól is hányingerem van. Két napja nagyon rázott a hideg fájtak az ízületeim valószínűleg lázas voltam, megmérni nem tudtam mert nem volt itthon lázmérő. Ezek minek a tünetei lehetnek?

Már zavar ez a sok rosszúllét, nem tudom mitől lehet, talán valami vírus. Csak ezen kívül aggaszt még valami, legutóbb a menstruációm sem olyan volt mint szokott, inkább csak barnás és kb 1 napig volt a vérzés az is kicsi, ezt arra fogtam, hogy gyógyszert szedek és ez előfordulhat, de a rosszullétek miatt már megfordult a fejembe a terhesség is. Fogamzásgátló mellet erre lehet esély? Már 1,5 éve szedem, és nem hagytam ki egy szemet sem. Minek lehetnek még ilyen tünetei? Érdemes lenne talán egy tesztet csinálnom?


2012. márc. 10. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
név és regisztráció nélkül írsz az itt kiválasztott doki és leírja mit gondol. elég hamar szoktak válaszolni. én mindig ide írok. [link]
2012. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam: írsz az itt kiválasztott dokinak és leírja mire gondol.
2012. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!