Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Balera...

Mi a véleményetek a Balera fogamzás gátló tablettáról?

Figyelt kérdés
most hallottam róla h nem véd annyira mert ismerősömnek emellett a gyógyszer mellett lett terhessége :( és most kicsit megijedtem.. meg azt is mondták hogy ez nem annyira jó gyógyszer ... nem rég kezdtem el a szedését . szerintetek próbáljak ki mást?előre is köszönöm a válaszokat nagy segítség lenne :D
2012. márc. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Belara amúgy..

és hülyeség amit mondasz de látszik cs telebeszélték a buksid:)

én 4 éve szedem és csak csak sok pozítívum :) Szép tőle a bőröm, mellem is nőtt és persze teljesen véd! Ne válts ennél jobb fogigátlót nem találsz az biztos! Aki meg ez mellett esett teherbe nyakamat tenném rá hogy elfelejtette beszedni egyszer, vagy késett 12 órát a bevételével..Ha azt mondja nem,akkor hazudik ez biztos! Lényeg a lényeg ne válts!

2012. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a Belara egy nagyon jó minőségű gyógyszer. Fogamzásgátló hatékonyság tekintetében ugyanolyan jó, mint bármelyik másik, jelenleg forgalomban lévő fogamzásgátló, úgyhogy az ismerősöd vagy nem vette be időben a gyógyszerét, vagy antibiotikumot/orbáncfű készítményt/stb. szedett mellette, ami miatt nem hatott eléggé a gyógyszere.
2012. márc. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még az érdekelne hogy lehet e alkoholt fogyasztani a gyógyszer mellet?
2012. márc. 12. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
persze lehet! Nemegyszer vettem már be taj részegen is ne aggódj emiatt
2012. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!