Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes praktikák gombák...

Természetes praktikák gombák leküzdésére? (itt hüvelygomba)

Figyelt kérdés
Már fél éve nem akar elmúlni, illetve mindig kiújul, pedig többször is kezeltem, gyógyszerrel, kúppal, sőt méhszájsebet is fagyasztottak, de az sem tudott begyógyulni, mert újrafertőződtem:( Miért lehet ez? Páromat is kezelték, nem tőle kapom... Mivel lehet erősíteni/gombátlanítani? Étrend? Bármi? Előre is kösz.
2009. jún. 11. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kukkants be a Hoxa.hu-ra, több olyan fórum is van amikben a candida diétások dumálnak, meg van sima hüvelygombás is, tapasztalatokat cserélnek, meg mindenféle praktikákat ismerhetsz ott meg. Ezer hozzászólást nehéz lenne itt összefoglalni. :)


(hoxa.hu-n keresőbe, candida vagy hüvelygomba és kidobja a témákat)

2009. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Grapefruit cseppet fogyassz, nekem bevált!február óta szedem, azóta semmi,pedig hajlamos voltam azelőtt.
2009. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tejsavas irrigálás, patikában kapható tejsavval (1 liter vízhez két evőkanál tejsav) mindennap 1-2 hónapig.
2009. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!