Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először 2011. November 25-én...

Először 2011. November 25-én jött meg (6 napig tartott) aztán március 5-én (9 napig tartott). Szerintetek ez normális? És harmadszor mikor fog megjönni? 12/L

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszaitokat.
2012. márc. 25. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen normális, nálam is így volt. Mivel még nem állt még be a ciklusod, ezért valószínű hogy egy ideig így fog megjönni. Az is lehet hogy egy hónapban kétszer jön meg. Azt nem lehet tudni mikor fog megint megjönni. Azt nem lehet megjósolni ilyen korban. Lehet hogy áprilisban lehet hogy később. De ne aggódj ez normális.
2012. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, azt hogy mikor fog legközelebb mikor fog megjönni csak a szervezeted tudja, mi nem. Legyen nálad mindig betét.
2012. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké.(:köszönöm.:D
2012. márc. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!