Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál voltam, nem...

Nőgyógyásznál voltam, nem tudok napirendre térni?

Figyelt kérdés
gombám volt, de kikezeltem, viszont nem állt vissza a hüvely ph-ja van kis fehér folyásom. Elmentem magándokihoz aki azt mondta, h ez a baj ez tuti nem gomba, felír egy szert rá. Hazajöttem, látom h Klion-d 100at írt fel, utánanéztem, ez gombára van, ráadásul elég agresszív. Azért nem értem, mert az én gombámat egy sima 3 napos hüvelykúp kúrával kikezeltem, akkor minek ilyen 10 napos kúra, főleg ha nincs is gombám? Azt írja a kórlapra, h utána hüvelyflóra visszaállítót még használhatok. De nekem nem ezt mondta legalábbis én nem így értettem. Mégis használjam el? Nincs semmi bajom, van egy kis fehér folyásom, ő maga mondta, h nem gomba...
2012. ápr. 4. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzt sikerült otthagynod ennél a remek, felkészült magánorvosnál a szakszerű és körültekintő ellátásért?

Szerintem tényleg használj flóra helyreállítót és esetleg igyál grapefruit cseppet.

Ha egy hét múlva semmi bajod, dobd ki a receptet bátran!

2012. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon ajánlották és kedves is volt. Minden mást is megvizsgált rajtam és elégedett voltam. Csak nem értem h ez mi? Van akinek esetleg ilyenre írt fel Klion-t a doki?
2012. ápr. 4. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettöl a Klion D-töl a fräsz kiver, mindenkinek tipikusan ezt az egyfajta gyogyszert irjäk ki, közben semmire sem jo........Valakinel bevällt.......csak az nem en voltam, es mär egy jopäran panaszkodtak rä. Itt olvastam regen ideznem az egyik kommentelöt: "az orvosok lepaktältak ezzel a gyogyszergyärto ceggel, ezert ajänlgatjäk ezt a tipust" Szerintem se hasznäld.
2012. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Akkor mit használjak? mert így már azt se tudom h mi a bajom....
2012. ápr. 4. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Halgass 1. -re, igaza van...
2012. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!