Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruitmag csepp hatásos...

Grapefruitmag csepp hatásos visszatérő hüvelygombára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 12:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És árban van belőle elfogadható?
2009. jún. 17. 12:39
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valakinek használ, de ártani nem árt.

DM-ben & Rossmannban 1199-1299 Ft.

2009. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Mindenhol ezt olvasom,hogy grapefruit mag! A gombára nem jó, azon csak a dokik által javasolt kúpok és kenőcsök jók!

Egyébként nem játék a gombafertőzés,mert nem csak hüvely gombád lesz, hanem átterjedhet a méhedre is!!!

2009. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Megelőzésre jó,nem kezelésre!De nekem bevált! szedd és meglátod hogy meddig nem jön vissza.
2009. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
nekem egy időben mindig visszatért a hüvelygombám. kb. 3 évig szenvedtem vele. orvos adott gyógyszert, kúpot, kenőcsöt. kb 10.000 ft volt egy alakalom és ahogy jobb lett, már nem viszketett vissza is jött. Beleőrültem és nem volt olcsó mulatság. Kb 2havonta 10.000 ft-om ment rá és mondhatnám, hogy nem sok eredménnyel. Aztán vettem én is grapefruitmag olajat és kb 3 üveggel íttam meg. az első üveg után már semmi bajom nem volt, de nem mertem abbahagyni, így ittam tovább. KB. 5éve teljesen megszűnt, nem viszket. van a szekrényemben együveg, ha kellene, de remélem többet nem lesz rá szükségem! :)
2009. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött, pedig anno 2havonta hüvelygombám volt!
2009. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nemcsak megelőzésre hanem kezelésre is jó a grapefruit csepp?? Én is már valami tartós megoldést keresek hüvelygombára, sehogysem akar elmúlni, ha elmúlik az nagyon rövid ideig tart és én is csak ontom a pénzemet mintha jobb helyre nem tudnám rakni:S Szeretnék már meggyógyulni végre:S
2009. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kezelésre is bevált. Most a terhesség alatt 2 féle kúp, 30 nap alatt nem használt, míg a 30 ml-es ökonetes grapefruitcsepp napi 3-szor 10 cseppebn megtette a hatását! Végre nem viszket, nem ég, a szex nem fáj, és folyásom sincs.
2009. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kűzdök a hüvelygonbával én is mióta szexuális életet élek vagy 20 éve.Grapefruit cseppet szoktam szedni tél időben az immunrendszer erősítésére nagyon jó de nem vettem észre hogy a hüvelygomba problémámat megoldotta volna.Most próbáltam a natúr joghúrtos,teafa cseppes kúrát de eddig semmi eredménye.Ezért adok ismét egy esélyt a cseppeknek 3x10-es adagban teszek egy próbát.
2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pitypangqueen ***** válasza:
100%
Én is tanusíthatom,alig akart elmúlni és elkezdtem szedni utána jól is lettem,de sajnos nem foyltattam egy üveg után,megint kezd kijönni.Úgyhogy szerintem biztos,hogy nagyon hatásos.
2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!