Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Sürgös! 18/L

Mit tegyek? Sürgös! 18/L

Figyelt kérdés

Gombás fertözésem van, voltam már dokinál is pár nappal ezelött, s kaptam kenöcsöt meg tabikat. Ma szerettem volna elkezdeni a tabik használatát (be kell vezetni a hüvelybe).

Szóval miután bevezettem a hüvelyembe az elsö tabit, s felhuztam a bugyim, észrevettem hogy véres, azthiszem megjött a havi vérzésem.


Most mit tegyek?! :(

Igy is lehet/szabad használni a tabikat? Vagy inkább várjam meg azt az 1hetet amig elmúlik a menzeszem, s utána folytatjam a tabik használatát?


18/L



2012. ápr. 8. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg elmúlik, és utána folytasd.
2012. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs benne a betegtájékoztatóban, hogy ilyenkor mit kell tenni? én úgy tudom, hogy menzesz alatt nem lehet ilyen kúrát csinálni.
2012. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg elmúlik a menzeszed.
2012. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!


Már bentvan az elsö tabletta, remélem h nem lesz majd gond abból. Pár percel ezelött történt az egész.

Akkor most ne is tegyek be tampont?

2012. ápr. 8. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj néhány órát, hogy kiürüljön a tabletta, aztán már lehet tampont rakni.
2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha fertőzésed van, nem ajánlatos a tampon használata.
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne tegyél tampont holnap se, meg azután se, maradj a betétnél. Ne tuszkold annál beljebb a fertőzést, mint ahol most van!
2012. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Leírták már, hogy mit tégy. Tényleg várd meg a mensi végét, s utána folytasd a kezelést.

Amit még tanácsolok, hogy mindig este helyezd a hüvelyedbe a kúpot, mert utána nem szabad mozogni.

2012. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták hogy mit kell tenned, én csak annyit akarok NEM TABI hanem TABLETTA!!!!! Sajnalom de, iszonyatosan zavart amikor vegig olvastam a kerdest.
2012. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat, akkor majd menszim után folytatom a TABLETTA használatát :P
2012. ápr. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!