Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35 fogamzásgátló (és...

Diane 35 fogamzásgátló (és úgy általában ilyen típusú fogamzásgátló) abbahagyása után mire számítsak? Személyes tapasztalatokat várok! Főleg a BŐR érdekel!

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy mit fog reagálni a szervezetem.Vajon mennyire fog felborulni a hormonháztartásom?Kinek milyen tapasztalata van fogamzásgátló abbahagyása után?a bőröm nagyon pattanásos lesz(jelenleg nagyon szép,gyógyszer előtt sem volt olyan vészes ha jól emlékszem) ?mert ilyet is olvastam hogy van akinek előjönnek a tini kornál is borzalmasabb pattanások!24 éves vagyok és 6 éve szedem/szedtem.Még van 6 szem tabl. és utána nem szeretnék többet be szedni.A válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 16. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót, kb. 1,5 hónapja, eddig minden rendben :D
2012. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig választ!Még várok tapasztalatokat!
2012. ápr. 16. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:

én is diane 35-öt szedtem, miután abbahagytam borzalmas aknék lettek a hátamon, pedig sose voltam pattanásos fajta. aztán nem akart mulni magától, elkezdtem újra szedni, segített de már nem volt az igazi, mindig maradt 1-2 pattanás. most már végleg abbahagytam több mint fél éve, és még mindig van a hátamon pár, de idővel javul azért.

mondjuk ne félj abbahagyni a tabit, látod nem mindenkinek lett ez, meg örökké nem lehet szedni, jobb ha előbb tulvagy rajta.

2012. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se ijesztgesd magad. Mindenképp le kell tenned, mert ezt a fajta gyógyszert nem is nagyon szabadott volna ilyen hosszú ideig szedni (a kúra javasolt ideje fél év!!!)
2012. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó!én nem is tudtam hogy nem lehet eddig szedni,az orvos egyszer sem mondta.Bár én nem a bőröm miatt kezdtem el szedni.csak félek hogy a hormonok felborulása kiüti a bőröm.
2012. ápr. 16. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem kb 4 évig (10 évvel ezelőtt). Én az arcom miatt is kaptam. Szépen helyretette, utána sem jöttek elő a pattanásaim.
2012. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kb. addig szedtem mint te. Kérdeztem a dokit, kell-e szünetet tartani, azt mondta nem, mert ezekben már olyan kevés a hormon. Az abbahagyása után a bőröm nem változott semmit (előtte se volt nagyon problémás), viszont teljesen leállította a peteérésemet és felborította a hormonjaimat. 5 éve szeretnénk babát és azóta sem jön. Hála ennek a gyógyszernek.
2012. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Az abbahagyása után fél évig nem volt peteérésem. Azóta van 2 kislányom, nálam rendben volt utána minden. Mostanában olvastam én is miket okoz ez a fogamzásgátló. Anno az én dokijaim (nő- és bőrgyógyász) szerint sem kellett szünetet tartani, ill. korlátozva sem volt, hogy mennyi ideig szedhettem. Önszántamból hagytam abba.

2012. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fél évig nem menstruáltál? :O
2012. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm lányok a sok választ!Hát remélem nem lesz gond.egyszer anyukám is letette de neki rendesen megjött,remélem nekem is meg fog.már csak pár szem van hátra és utána vége is a gyógyszernek,nem akarom mérgezni vele és a közel jövőben(2 év múlva kb.) gyereket is szeretnénk a párommal addig jó lenne ki tisztulni és újra helyre rázódni.
2012. ápr. 18. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!