Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek a spermára allergiás?

Lehetek a spermára allergiás?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a párom rávett, hogy nyeljem le. És utána másnap a könyökömön kiütések voltak. Bár akkoriban gyógyszereket is szedtem. Ez 4 napja volt és azóta sem múlt el. Nem is igazán tudom, hogy kihez forduljak.
2008. ápr. 20. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a spermától lenne.

Kihez fordulj, hát bőrgyógyászhoz, ha annyira vészes meg nem múlik és ilyenek, nem kell elmondanod hogy lenyelted a spermát, inkább kajától, vegyszertől vagy gyógyszertől lehet, esetleg valami növény.

2008. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha allargiás vagy a spermára (igen ritka), akkor nem kell lenyelned. Bárhol hozzád ér (különösen, ahol vékony, érzéken a bőröd), akkor jelentkezik.

Valószínű, hogy itt inkább pszichés gond van. Legközelebb inkább mondd meg a párodnak, ha nem tetszik valamelyik ötlete...

Egyébként a kiütéseddel MINDENKÉPPEN menjél bőrgyógyászhoz! Bármi mástól is lehet.

2008. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Végülis ez csak egy kis fehérje. De ha zavar, akkor én a háziorvost javasolnám.
2008. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
van sperma allergia,tisztelt előttem hozzászóló,ha valamit nem tudsz,ne irj inkább!!!
2008. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kèrdező!

Ès ízlett?

Milyen volt benyelni?

Előtte dugtatok,vagy csak szoptad?

Esetleg az enyèmet nem nyelnèd le?Ha igen,privizz.

2023. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!