Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr miután ott lent...

Miért szúr miután ott lent megrövidítettem a szőröm?

Figyelt kérdés
gondoltam bikinivonalnál leborotválom magamnak az intim területen, aztán úgy gondoltam nem árthat ha kicsit megrövidítem azt ami maradt...így is tettem megrövidítettem de aztán ahogy elkezdtem sétálni elkezdett szúrni ott lent mintha apró tűhegyek lennének és ez eléggé zavar...tehát ényegében azt nem értem hogy miért szúr ennyire

2012. máj. 5. 00:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14/L
2012. máj. 5. 00:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert a normálisan növő szőrszál vége kopik, puha, nem szúrós, viszont ha elvágod, ott friss felület keletkezik, ami tényleg szúr. Végül is a hajunkból is ezért szoktunk vágatni, csak ott előnyös, ha a normál hajszál vastagságú hajvégek maradnak.

Párszor én is kipróbáltam ezt a nyirbálást, szerintem is kellemetlen. Ha borotválod, attól meg peches esetben pattanások keletkeznek, meg benőtt szőrszálak.

Szerintem reformáljuk meg a divatot.

2012. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szőrök a tövüknél vastagabbak,erősebbek és rövidre vágva el sem tudnak hajolni, mint a hosszúak.Ráadásul a vágott vég a vágás miatt éles is lesz.


Az epilálás jobb megoldás, mint a borotva.

2012. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és majd idővel ennek is kopik a vége és puhul?
2012. máj. 5. 01:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már leborotváltad, akkor miért rövidítetted meg ami maradt?
2012. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Előzőnek: Hogy ne maradjon dzsungel:) Nem is szép, ha domborodik a bugyi:) Én is így csinálom, csak a bikinivonalat borotválom/gyantázom, a többit csak rövidre vágom. Egészségesebb így.

A kérdezőnek, várj pár napot, amíg kicsit nő a szőr és nem fog szúrni:) 13/L

2012. máj. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönök szépen mindent
2012. máj. 5. 07:49
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

De tudod, pontosan arra van szükség, hogy domborodjon a bugyi, ez biztosítja a szellőzést!

Egészségtelen dolog a borotválás, sajnos majd jönnek a gyulladások, fertőzések, szemölcsök, amikkel mehetsz sűrűn a nőgyógyászhoz.

2012. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

Igaza van az elöttem szólónak, egészségtelen a borotválás ott lent, egyébként is ki az a pedofil hajlamú fiú aki a csupasz kislányt keresi benned?


ez csak egy lüke divat ami már kezd elmúlni...

2012. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8.!


Ha ez igaz lenne,férni nem lehetne a bőrgyógyászatokon és a nőgyógyászatokon,nyáron befelé fordított szőrmekabátban járnánk,"mert az jobban szellőzik" mint egy sima póló, a kopasz ember nehezebben takarítaná le a fejéről a madárszrt mint a dús hajú és évtizedeken keresztül nem a kopaszra nyírás lett volna az egyetlen védekezés az élősködők ellen.

2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!