Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló. Most akkor...

Fogamzásgátló. Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy fogamzásgátló miatt nem jelentkezik menstruáció. De sok kérdést láttam, ahol igen. Most akkor mi van?!
2012. máj. 7. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció tényleg nem jelentkezik, viszont minden hónapban van egy úgynevezett megvonásos vérzés, ami nagyon hasonló a menstruációhoz.
2012. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az olyan hosszú, mint a menstruáció?
2012. máj. 7. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők többségénél nem, hanem rövidebb, mint a menstruáció. Nálam pl. a menstruáció 6-8 nap volt, amíg gyógyszert szedtem, addig max 5 nap, de abból is a 3.4.5.-n már alig jött.
2012. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menstruációnak hivatalosan azt a vérzést nevezik, amit peteérés előz meg.

Mivel tabletta szedése alatt nincsen peteérés (gyakorlatilag ki van kapcsolva a petefészek), így menzesz sem lehet. A megvonásos vérzést, ami a szünetben jelentkezik, azt a tabletta hozza létre, pontosabban annak megvonása.

Nincsen köze a nő saját ciklusához, csak a tabletta irányítja.

2012. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!