Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A teafaolajat használta már...

A teafaolajat használta már valaki hüvelygombára? és aki igen, bevált, hasznos?

Figyelt kérdés
tamponra kell csöpögtetni és behelyezni a hüvelybe

2012. máj. 14. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Én már használta, és működik. De nagyon óvatosnak kell lenned vele! Kizárólag terápiás célra is használható olajat használj, és előtte csinálj allergia tesztet is.

Aki még nem csinált ilyet, jobb, ha először nem teafával, hanem levendula illóval próbálkozik úgy, hogy kefirbe keveri.

2012. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Kutass a korábbi kérdések között!

Volt itt valaki aki egész pontosan leírta a keverési arányokat, ahogy ő használja és bevált neki.

Hígítatlanul nem szabad használni!

2012. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ti tamponra csepegtetve hasznájátok?
2012. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pollywog válasza:
A legjobb megoldás a tampont beletunkolod kefírbe vagy joghurtba,azt fel, 4-6 óránként csere.Kívül is kend be jó vastagon.Ez nekem mindig segített!
2012. máj. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez akkor jó nem,ha már elmult a hüvelygombám,és a hüvelyflórát szeretném visszaállitani
2012. máj. 18. 10:33
 6/9 pollywog válasza:
Nekem az antibiotikumos kezelések után szokott ez a problémám lenni,de akkor lehet,hogy az nem gomba hanem felborul a ph érték odalent.De volt,hogy Balcsi víz,gyógyfürdőzés után,akár ismerősnél ráültem a WC-re.Ezeket kerülni kell sajnos,azért próbáld meg a kefirt,hátha..Teafa olajat is natúrban,hígítatlanul is kentem már rá,semmi bajom nem lett,kicsit csíp de legalább használ az is :)A szoros alsónemű is okozhat hasonló problémát.Gyógyulást neked!
2012. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
véglis grapefruit mag kivonatot vettem.az ugy jó,ha egy tampont kefirbe mártok és rá mag kivonatot csöpögtetek?az segítene az elmulasztásban?
2012. máj. 21. 22:48
 8/9 anonim válasza:

hol lehet teafaolajat venni? egyszerűen patikában?

és milyen formában kell kérni azt?

2013. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én a grapefruit magkivonatot gyógyszertárban kértem,teafaolajat nem vettem,de próbáld meg ott.
2013. jan. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!