Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszi ver miert olyan...

A menzeszi ver miert olyan irtozatosan budos? olyan mint vmi doglott rohtado allat v vmi. miert budos?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Minden vér büdös, ha nem friss, főleg nagy mennyiségben. (és a mensinek idő kell, mire eljut "kívülre") Amugy elkerülheted a kellemetlen szagokat, ha tampont használsz.
2008. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire büdös, tisztálkodj jobban menstruáció közben, cserélj időben betétet, tampont. Nem kéne olyan irtózatosan büdösnek lennie, csak akkor büdös, ha hagyják állni. Ha pedig ilyenekkel nincs problémád, keress fel egy nőgyógyászt, mert ez nem normális.
2008. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én nekem pont most van meg és kicsit sem büdi. tamponnal semmi szaga. betéttel meg a betétnek van szaga ha pl nem cserélem 3-4 óránként de a vérnek nincs.

menj dokihoz.

2008. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,egyebkent nekem is most van meg
2008. ápr. 23. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A kifolyó vérnek még nincs rossz szaga. De egy idő elteltével bomlani kezd, és akkor rossz szaga lesz. Tanácsos a tampont a betétet mindig cserélni, és könnyű jól szellőző fehérneműt viselni. Aki rendszeresen zuhanyozik, mindig tiszta fehérneműben jár, és rendszeresen cserél tampont vagy betétet annak nem kellene, hogy ilyen szagúnak lennie a menstruációs vérnek. Jobb lenne ha elmennél orvoshoz!
2008. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koxi a valaxokat...
2008. szept. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!