Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy a menstruáci...

Honnan tudom hogy a menstruációm 1 hónapban 2-szer fog megjönni? Mármint belelógni a köv. Hónapba

Figyelt kérdés
A menstruációm 1-2 napja ért véget 14/ l
2012. máj. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom jól értelmezem-e a kérdésed, de hnagyjából 27-32 naponta szokott megjönni a menstruáció. Ezt az előző első napjától kell számolni. Bár nem tudom neked mióta van meg, de gondolom még nincs beállva rendszeresre. Ha régóta megvan, akkor azért nagyjából azért tudod, hogy hány naponta szokott neked megjönni.
2012. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon a hónap elején jön meg, akkor lehet rá esély, de úgyis érezni fogod az előtte levő napokban, és egy idő után magad is rájössz: több pattanás, feszülő mellek, esetleg előtte kb két héttel nagyobb mennyiségű folyás, mindenkinél más...
2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 14-19 ig volt. Nincs folyásom (jelenleg) semmilyen mennyiségben... köszönöm a válaszokat
2012. máj. 21. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2012. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapja
2012. máj. 22. 19:02
 6/6 Lexy22 válasza:
sziasztok...lenne egy kérdésem nekem 5-én megjött de akkor is késet már pár napot egy hétig tartott majd 20-án megjött és már 3 napja tart..de csak enyhén!!...nem szedek gyógyszert..és nem értem h ez mitől lehet...kérlek válaszoljatok
2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!