Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A debreceni OTI-ba ahhoz a...

A debreceni OTI-ba ahhoz a nőgyógyászhoz mehetek akihez akarok, vagy ott is úgy van, hogy akihez tartozok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Akihez tartozol. Legalább is én amikor előjegyzést kértem (1 hónapja, tehát friss az info), meg kellett adnom a lakcímemet és ez alapján adtak időpontot ahhoz a dokihoz, akihez körzetileg tartozok.
2012. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik orvosnál voltál, és hogy mi a véleményed róla,kedves volt?
2012. máj. 23. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Székely Péter II.-höz (2 dokit is így hívnak, és számozással különböztetik meg őket :)) tartozok, 1 hónapja hozzá járok terhesgondozásra is.

Nagyon kedves, én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem pénzéhes, utána érdeklődtem más kismamáknál, nőknél, és mindenki azt mondta, hogy odafigyelő, kedves, szakmailag is megbízható doki.

Ez az OTI honlapja:

[link]

Én e-mailben kértem időpontot, 24 órán belül válaszoltak is. Gyorsabb, mint a telefon, mert az gyakran foglalt, és sokszor képtelenség őket elérni.

2012. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!