Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy jó nekem a...

Honnan tudom hogy jó nekem a tabletta? Nincs mellékhatás, viszont éreztem szurkálást. Szeretkezhetünk?

Figyelt kérdés
El kezdtem szedni most először fogamzásgátlót (Symiciát). A tizenharmadik szemnél tartok. Nem éreztem semmilyen mellékhatást idáig, ma viszont éreztem ovulációs fájdalmat, egyet belenyilallt a petefészkembe. Honnan tudom hogy a gyógyszer hatásos-e nekem? A 21. szemet június harmadikán veszem be, viszont a barátommal másodikán találkozom több hónap után. Ha nem volt pecsételő vérzésem idáig és semmilyen mellékhatás, mégis éreztem ovulációs fájdalmat attól még megfelelő nekem a tabletta? Szeretkezhetünk nyugodtan? Vagy előbb derítsem ki hogy jó-e a tabletta? Hogy? Bocsi ha bonyolultan írtam le.

2012. máj. 26. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tabletta alatt NINCS ovuláció, tehát a fájdalmat nem az ovuláció okozta, hanem a tabletta.

Ha ismétlődik, orvoshoz kell fordulni.


Ha "nem jó" neked a tabletta, nem azt jelenti, hogy nem hat és terhes leszel. Terhes nem leszel (ha rendesen szeded és rá van írva, hogy az 1. hónapban is véd - mert nem mind ilyen), beteg/kövér viszont lehetsz.

2012. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen szedem, szerencsére idáig semmilyen mellékhatása nincsen. Elvileg már az első hét után védve vagyok mivel a menstruációm második napján kezdtem el. Akkor ezek szerint szabad a pálya :) Köszönöm. Azért másokat is szívesen meghallgatok.
2012. máj. 27. 00:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valami...Akkor olyan nincs hogy valakinek gyenge az, amit felírtak neki? Mert én így gondoltam azt hogy "nem jó".
2012. máj. 27. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!