Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó hüvelygyulladás...

Évek óta tartó hüvelygyulladás. Megoldás?

Figyelt kérdés

Több nőgyógyásznál jártam már, majdnem mind a Klion tablettát és hüvelykúpot írta fel. Nem hatott egy alkalommal sem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mikor kérdeztem a nőgyógyászt, hogy ez biztos jó lesz-e (már a sokadik alkalommal), akkor közölte, hogy persze, jó lesz, és, hogy az én hibám, hogy sosem múlik el a gyulladás. Kipróbáltam már tejsavas öblítést is, de hosszútávon egyrészt drága, másrészt pedig semmit nem ér.

Hallottam a Pimafucin hüvelykúpról, ez hatásos lehet ilyen hosszan fennálló hüvelygyulladás esetén?



2012. máj. 29. 17:06
 1/7 anonim válasza:
79%
Szexmentesség. És nem vicc komolya. Nekem attol mult el
2012. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg? Amióta nekem kiderült és nem eszek annyi édességet és foghagymatabit szedek alig van gombám.
2012. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elszólni de úgy néz ki, 3 év hüvelygyulladás után úgy látszik helyre jövök. Én is sok orvosnál voltam, ez volt az utóbbi amit használtam én úgy néz ki hatott: Betadine hüvelykúp 14 db van benne de csak a felét kellett elhasználnom, minden este egyet ez vény nélkül kapható. Rögtön utána ha elfogyott, a Protexin Gynopulost kezdtem el használni a hüvelyflóra visszaállítására (ez fontos) 14 kapszula van benne, elhasználtam mind a 14et, ez szintén vény nélküli. Majd venni kell még egy dobozzal fenntartó kezelésképpen és minden hónapban menstruáció után el kell használ 4-5 dbot 3 hónapon keresztül. Az az egy doboz pont elég hogy elhasználj még 3 hónapig 4-5kapszúlát. Én még nem tartok a harmadik hónapnál a fenntartó kezelésből, de úgy tervem ha letelik veszek még egy dobozzal és még 3 hónapig használok menszi után 4-5 kapszulát. Próbált ki megéri! Remélem segít :)
2012. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sok jót hallottam már a Protexin Gynopulos-ról.. kifogom próbálni! :) köszi mégegyszer
2012. máj. 30. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
tedd azt! de előtte mindenképpen a gyulladást kell megszüntetni, amire nekem a Betadine hüvelykúp hatott és csak után szabad használni a Protexin Gynopulost mert az a hüvelyflóra visszaállítására van és nem a gyulladásra! :)
2012. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, bocsi hogy nem a kérdésre írok, de én is hasonló problémával küzdök fél éve, dokiról dokira jártam, ki lett tenyésztve a hüvelyváladékom és coli volt benne, a Betadint én is használtam, de rajtam nem segített, ha valamilyen hatásos gyógymódot találsz kérlek írd meg kommentbe, én már teljesen tanácstalan vagyok.
2012. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de a betadine hüvelykúp használata után elengedhetetlen a hüvelyflóra visszaállítása mert akkor az egész nem ér semmi és ugyan úgy vissza jön a gyulladás...7et kellet elhasználnom és rögtön után már használtam is a Protexin Gynopulust amiből mind a 14 darabot elhasználtam. Ezek után megjött mert már pont oda érkezett az idő és amint elmúlt egyből elhasználtam 5 dbot. Most ismét megvan és ha elmúlik megint elhasználom rögtön utána 5 dbot. Következő hónapban szintén. Ezt még így kell csinálni fenntartó kezelésként 3 hónapig. De biztos ami biztos alapon én venni fogok ha túl vagyok a 3 hónapon még egy dobozzal és még 3 hónapig használom! Hála istennek tünet mentes vagyok! A protexin gynopulis nem olcsó de megéri az árát. És mégegyszer mondom bármit is használhatsz a gyulladásra, ha után nem veszel valamit a hüvelyflóra visszaállítására. Én legalább 2 éve küzdök ezzel és most végre van valami ami hatott és újra egészséges vagyok. Hozzá teszem a betadine kúp használata alatt nem volt sex (hála istennek a párom megértő) és a 14 napos Protexines kezelés alatt is 1x voltunk együtt. Így kb. egy jó hónapig nem sexeltünk. Ki kellett bírunk ez is a gyógyulás segítette elő. Próbáld meg! :)
2012. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!