Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyíthatatlan gomba?

Gyógyíthatatlan gomba?

Figyelt kérdés
Már ezer orvos látott, ezer "tiszta hüvely"-leletem volt, ultrahangos vizsgálat is, már kábé belém másztak, semmi. Égett, fájt. Aztán saját kútfőból vettem canasten kombit, a kedvesemet szintén ezzel kentük. Utána mindkettőnk baja elmúlt, én tejsavval irrigáltam, ami meg radírszerűen mart le/ki. Most valamelyik nap megint kipöttyösödött a párom makkja, én meg úgy viszketek kívülről,hogy kb. csak bugyi nélkül terpeszben tudok lenni itthon. Újra Canastenezünk mindketten, az orvosok újra csak néznek, hogy semmilyen jellegű bajom nincs. Már kb. csak a csodában bízom, esetleg ezüst? Mit ajánlotok?

2012. jún. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gombásodás okozta bőrirritációra (igaz kevésbé intim területen) nekem és az öcsémnek is nagyon jól bevált a Nizoral gyógysamponnal történő mosás. Egy próbát megér.
2012. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de volt tenyésztés és úgy lett negatív, párod is meg volt viusgálva? és mi van ha esetleg gumit használtok és arra vagytok allergiásak.
2012. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ha laborbra küldik le a leletet, ami csak napok múlva lesz kész, akkor addig tenyésztenek. Igen, ilyen nem is egy volt. Nem óvszer, fogi bogyót szedek. A páromat nem tudják megvizsgálni,mert szar a tb-je és jelenleg munkanélküli, így nem is tudja megcsináltatni. Próbálkozott már ő is dokinál, de hát ez van.
2012. jún. 2. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a pasid igen ő is gombás lehet vagy van fertőzése mert a pöttyös makk erre utal, az ezüstkolloidot kipróbálhatjátok az elvileg jó gombára őt bekenni te meg irrigálj vele , neked meg kéne utána azért vmilyen helyreállító de nem tejsavas lé hanem vmilyen kúp pl gynoplhillus, én egyszer floragyn kúpot használtam égett csípett feldagadt tőle pedig az hüvelyflórahelyreállítós kúp na hát kösz szépen még nagyobb bajt csinált ilyen citromsav van benne jóhogy felmart ott belül
2012. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viki840804 válasza:
szia,én tavaly jul.-tól szenvedtem gombától,mindent kipróbáltam de utána teljesen ki voltam marva és a páromon is kijött. Aztán olvastam egy doki fórumán mit ajánl a gombára glicerinum boraxatum tamponra és úgy fel de előtte fertőtlenítővel ki kell öblíteni,és a párodnak is ugyanígy napi 3szor majd 2x, és legalább 1hétig ne éljetek nemi életet,utána meg a cerkát kend be boraxal és igy alaposan bedörzsölitek egymást . Meg amikor eszedbe jut kend be,nagyon jó mert nem mar,nekem még az segített hogy pisilés után nem töröltem meg magam hanem síma vizzel leöblítettem és kiitattam pamut ruhával ,így kerültem a hám sérülést jobban gyógyult.Nekem bevállt január óta tünetmentes vagyok.
2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!