Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áprilisban 15 hetesen elvetélt...

Áprilisban 15 hetesen elvetéltem művi befejezésel. Májusban nem de juniusban már megjött a mensim (12-17- ig) Most Julius 3-án enyhe barnás valami van de nem tudom hogy ez most folyás vagy csak a mensim előjelei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 11:06
 1/2 A kérdező kommentje:

ha elmegyek pisilni és kitörlöm akkor a pair ugy mond tiszta marad viszont ha felteszek egy tampont az már ilyen barnás valamis.Ez normális lehet?

igy lehet valyon tamponnal strandra menni?


A vetélésem előtt minig időben jött meg és mindig ugyan addig volt meg ( 5 nap) Vetélés után a szövettan és a control vizsgálat is rendben volt.

2009. júl. 4. 11:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz strandra tamponnal.Hogy ez a barnázgatás nálad most mit jelent,ezt sajnos nem tudom,de strandra nyugodtan mehetsz szerintem.
2009. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!