Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után szokta nyújtani a kezét az orvos, hogy segítsen felkelni? Az enyém igen, kíváncsi vagyok, hogy más orvosok is ilyen rendesek-e

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
42 éves vagyok, tehát jártam már eleget orvosnál, de még sosem fordult elő ilyen.
2009. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
enyém sem, keress másikat. :)
2009. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig, igaz én magánhoz járok:)
2009. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én mostani dokim mindig nyújtja a kezét, meg segít, mert engem a rosszullét kerülget minden kezelés után (gyakran járok most egy gond miatt), de az ezelőtti doki nem igazán törődött a dolgokkal, ott előfordult, hogy felültem, kikászálódtam, és összeestem. Persze én lettem lecseszve. De a mostani dokim, mindig kérdezi, hogy jól vagyok-e. Egyszer nála is rosszul lettem, de ő kapott el, és megvárta, amíg jobban lettem. Szóval szerintem vannak ilyen, meg olyan dokik is.
2009. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is felsegített még mindig. Szerintem ez a normális.
2009. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam még ilyen dokival. nem is gondoltam, hogy van ilyen. nyugatabbra biztos az furcsa, ha nem segít a doki. de azért jó tudni, hogy vannak ilyen empatikus, nőtisztelő orvosok.
2009. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a miénk egy abszolút úriember. Vizsgálat közben dudorászik, vicceket mond, vagy mesél arról mire figyelj oda, vizsgálat után pedig felsegít. : )
2009. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hello!


Ahol én élek,teljesen természetes, hogy a kezét nyujtva felsegit. Sot, itt akàr magàn, akàr " koz-rendelésre" megy az ember, ha az orvos hivja ( itt szerencsére nincsenek asszisztensnok bent a rendeloben, egyedul van az osszes szakorvos és hàzidoki), szoval ha az orvos hivja, kezet fogva udvozlik a betegeket, amint bentvagy,a hogyléted irànt érdeklodnek, és tàvozàskor is kikisér és ujbol kezet ràztok...Itt, Europa boldogabbik felén ez igy megy.....pedig itt a hàlapénz nem is létezik...

2009. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyém sem. De eszembe sem jutott, hogy ilyesmit elvárjak. Erősek a hasizmaim.:))
2009. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem várom el, de mindig nyújtja. Ez olyan, mint a kabátfelsegítés:) Fel tudom venni egyedül is, nagylány vagyok, de ha egy hímnemű egyed felsegíti, abbból látom, hogy FÉRFI, így csupa nagybetűvel:)
2009. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!