Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy két gyógysz...

Előfordulhat, hogy két gyógyszertől nem híztam sose, de egy harmadiktól már fogok, esetleg nem oda, ahová eddig hajlamos voltam hízni, hanem máshová is?

Figyelt kérdés

Tehát megváltozhat a hormonok miatt a zsíranyagcsere, vagy ilyesmi? Esetleg PCOS betegség esetén, vagy pajzsmirigy gondok mellett, illetve abortusz vagy vetélés után is teherbe lehet esni valaha?

Mégvalami!. ha eddig más bogyót szedtem, és most egy harmadikra váltok, de am ásodik meg haramdik közt volt több mnit egy hónap kihagyás, akkoris meg kell várnom ak övetkező vérzést, míg elkezdhetem ezt szedni?

Amúgy mennyibe kerül három havi Yamsinelle? Mert még nem váltottam ki. Az a baj h kb három havonta menzizek, így nem tudom elkezdeni majd a bogyót azonnal :(


2009. júl. 8. 20:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Van, akinek teljesen megváltoztatta a zsíranyagcseréjét, a szevrezete működését egy gyógyszer? Legalábbis addig, amíg szedte.
2009. júl. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!