Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy nyálkás a...

Az normális, hogy nyálkás a folyásom?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta.

2012. júl. 3. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

hát büdös?? és milyen a színe?

mert ha nem büdös és kevés folyás van az még normális.

2012. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem büdös,van amikor fehér,de van amikor nagyon picit zöldes
2012. júl. 3. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zöldes, akkor nem normális!!! Menj orvoshoz!!!
2012. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
akkor szerintem vegyél a patikában Canesten Kombi hüvelytablettát..de neked lehet elég lenne a kenőcs is .! szerintem először a kenőcsöt próbáld ki és ha nem segít akkor a tablettát..énis tegnap este próbáltam ki a tablettát és 1.tablettától máris jobb lett..nekem is ezvolt a bajom csak nekem már komolyabb.
2012. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél semmit, mert nem tudod mi okozza a panaszaid, és így sokkal nagyobb bajt is csinálhatsz! Mindenképpen orvoshoz kell menned!
2012. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előtti vagyok...! nekem is ugyan ez volt a panaszom és nekem is bevállt és ha még nem is jön be neki a hülyevtabletta a krémet nyugodtan kipróbálhatja semmi baja nem lesz tőlle.!!! max nem hat majd neki..és majd akkor menny szerintem orvoshoz de ahogy érzed...én szerintem nem kell minden kis dologgal orvoshoz fordulni..!! de nem akarlak befolyásolni..döntsd el neked mi a jó!
2012. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tegnapi 17:23-as vagyok. Ezt olvasd el!

[link]

2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jólvan igaszság van ebben is meg abban is amit mondok de ahogy írtam is döntse el maga melyik módszert válassza... én eleve nem szívesen választom a nőgyógyászt mivel utálom ha turkálnak bennem!!!!
2012. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek az egészsége fontos, az nem otthon kísérletezik, hanem orvoshoz megy, aki biztosan megtudja állapítani, hogy egy embernek, jelen esetben nőnek milyen betegsége van, és milyen gyógymód kell rá!
2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!