Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátló tablettát...

Melyik fogamzásgátló tablettát ajánljátok ami nektek bevált? Jól tudom, hogy amelyik több hormont tartalmaz, azoknál jobban előjönnek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 19:31
 1/5 anonim válasza:
én úgy tudom hogy ezt nem te választod ki.. én symiciát szedtem,most femodent,egyiknél sincs semmi panaszom :)
2012. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CSakis orvos tudja megmondani kinek mi a jó! Mindenki más, és mindenkinek más való! Valaki nem is szedhet hormonális készitményt, szólva előtte vizsgáltasd ki magad. Én pl szedtem Yasminelle-t barátnőmnek is azt irta ki és 15kilt hizott tőle! Nekem más mellékhatásom lett tőle, és váltanom kellett, valakinek beválik. A mostani gyógyszereknek elég gyenge a hormontartalma, ennek ellenére valakinél előjönnek valakinél nem! menny el nőgyógyászhoz!
2012. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már 3 fajtát kipróbáltam, de valahogy egyik se jött be, 2 évig Stodette, aztán 3 hónap Symicia most meg Volina. Depressziós, hangulatingadozós, meg szorongásos tüneteket felerősítik nálam totál :S De félek abbahagyni a szedését, mert más védekezési módszerekben nem igazán bízok, gumióvszerrel is többször "baki" történt :S ...
2012. júl. 5. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha már 3 nem jött be, akkor vszínűleg a többi sem fog.

Próbálkozhatsz, de inkább más módszer után kellene nézni.

2012. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek milyen fogamzásgátló válik be teljesen egyéni kérdés. Van akinél az alacsony hormontartalmú tabletták is okoznak mellékhatásokat, én Tri-regolt szedek- aminek relatíve magasabb a hormontartalma- ez nálam nem okozott semmilyen mellékhatást, nem híztam, nem kezdtem szőrösödni, se fejfájás, se depresszió. Persze ez nem garancia, hogy másnál nem jönnek elő a kellemetlen tünetek.
2012. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!