Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől gyullad be folyton a...

Mitől gyullad be folyton a hüvelyem (elsősorban menstruáció kezdete előtt)?

Figyelt kérdés
A szeméremajkaim ilyenkor megduzzadnak és az egyik felén egy bizonyos ponton mindig ki is sebesedik de nem szex hatására.Nem tudom mitől lehet,valami rémlik hogy már a szexuális életem megkezdése előtt is előjött időnként.Nőgyógyásznál még nem voltam vele,ugyis csak pevarylt vagy valami ilyesmit ajánlana...
2009. júl. 10. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem kéne gyufát dugni bele
2009. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem menj orvoshoz, pevarylt nemhiszem h ad, meraz gomba ellen van. neked eléglenne vmi kenőcs, amivel olyankor bekened.
2009. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajna fertőzés is fennáll mivel viszket és stb...
2009. júl. 10. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos!
2009. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha ez neked visszatérő, akkor sajnos hajlamos vagy rá, menzesz előtt megváltoznak benned a dolgok, és valszeg ettől jön elő mindig.

vagy megfertőzted a partneredet és most odavissza fertőzitek egymást.

mivel írtad h már elég régóta, érik már azaz orvos, mert ha nem kezelteted meddővé is válhatsz tőle. barátodnak is okozhatsz ezzel maradandó károkat.

2009. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a páromnál eddig nem jelentkeztek problémák...mégis mit tud mondani az orvos erre?
2009. júl. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!