Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztos, hogy hüvelygomba?...

Biztos, hogy hüvelygomba? Mivel enyhítsem a tüneteket?

Figyelt kérdés
kb2-3 napja kezdődött, a párommal szex után majdnem megőrültem, annyira fájt (közben is kicsit, de utána vagy egy fél órán át úgy éreztem, jégben tudnék ülni és nem mozdulni). A hüvelyváladékom kicsit több lett, szaga nincs, de a fájdalom mostanra viszketéssé "szelidült", amitől megőrülök. A nőgyógyászom hétvégén rendel, kedden pedig megjön a mensesem, szóval orvoshoz már nem akarok menni... Több mint egy éve nem voltak ilyen tüneteim. Mivel enyhíthetném a tüneteket?
2012. júl. 7. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mikor nem volt esélyem elmenni semmilyen orvoshoz itt ajánlották a kefíres tampont, nagyon jól lehúzta a viszketést és a hüvelyem sem fájt. Majd miután nyitva volt a gyógyszertár vettem canesten combit és 3 nap alatt elmúlt az egész, ez volt 3 éve. De a canesten combit csak menzesz után szabad használni.
2012. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél zsályát a fürdővizedbe.
2012. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, mennek a zöld kezek!
2012. júl. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!