Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 5 éve menstruálok de még...

Már 5 éve menstruálok de még mindig rendszertelen. Miért?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta. Megjön minden hónapban, csak nem épp 28 naponta hanem most is pl. 2 hetet késett, meg mindig késik, eddig egyszer előfordult az is hogy 2 hét után megjött. Gondolom lehet a stressz miatt is, de már sose lesz normális?
2008. máj. 4. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En 28 eves vagyok, es az en mestruaciom is rendszertelen volt hasonloan a tiedhez. Szoval sose tudtam pontosan mikor fog megjonni, max par nappal elotte ereztem, hogy lassan itt lesz az ideje. Sajna, nekem sem allt be rendszeresre. Azert irtam mult idoben, mert most 13 hetes kismama vagyok:-) De azert nem art felkeresni egy nogyogyaszt, mert ahany ember annyi fele eset.
2008. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi idő alatt még nem állt be, szerintem már nem fog rendszeressé válni. Persze, mint ahogy írták, mindenki más, de már sokszor és sokmindenkitől hallottam ezt a problémát, eddig ugyanazzal az eredménnyel. (Nálam is ez van, lassan 15 éve. Ezen segíthet a fogamzásgátló szedése, ami nem csak a rendszerességre hat, hanem a mensi mennyiségére és pl. a bőr minőségére is. )

Azért kitartás, hátha te vagy a szerencsés kivétel!

2008. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Van akinek egész életében rendszertelen. Ne aggódj miatta. Ez IS normális!
2008. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy nőgyógyászt és megbeszélitek hogyan tovább.
2008. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is 4 éve menstruálok és gyakran késik :S elég aggasztó, mivel állandóana ggódhatok, hogy mikor lehetek terhes :S hiszen sose tudni... :S
2008. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!