Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy késik?

Normális, hogy késik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint 2 éve menstruálok és terhes biztos nemvagyok, de már a 37 napja nem jött meg. 24ik napon erős alhasi fájdalmam volt , most is fájdogál , melleim is fájnak meg pattanások is vannak. Szóval előjelei megvannak , nagyon ideges vagyok miatta hogy nem jött még meg. Eddig sem volt valami pontos,de azért 35ik napon mindig megjött, bár előző hónapban meg 23 napon megjött. Folyásom van,színtelen semmi szaga.lehet hogy a 24ik napon voltam félidőnél? Ez normális? 16/l

2012. júl. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
igen lehet késöbb volt a peteérésed.
2012. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Minii Vikii ***** válasza:
Nem idegeskedtél az utóbbi napokban?
2012. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hiszen a 24ik nap óta várom ,tiszta ideg vagyok, amúgy is nagyon stresszes ember vagyok:/ Tudom hogy közre játszhat , de ennyire??
2012. júl. 19. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz, kérdezz meg egy orvost, akár itt interneten is.

[link]

Ha őt kérdezed, akkor biztosabb választ fogsz kapni, mint itt bárki mástól.

2012. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 20. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót kívánok! :) Előző voltam. :)
2012. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a doki nem momdott semmi konkrétat. Olvastam a rozmaringteáról...jó ötlet? Tényleg segít? Hol tudnám beszerezni és hogy használjam?
2012. júl. 20. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
MÁV
2012. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!