Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha egy ideje több a...

Normális ha egy ideje több a fehérfolyásom, mint amennyinek lennie kéne meglátásom szerint?

Figyelt kérdés

Van nap, mikor több, de akkor jóval több és van hogy hirtelen pár napra eltűnik, de aztán megint előjön és megint nagyon erős. Mensesem is pár hónapja van, hogy 3-5 nappal korábban jön meg és csak alig 2 napig tart erősen, a többi napokon már csak maszatolás van.

Nem fáj, nem ég a nemi szervem és nem is rossz szagú a fehér folyásom,de nagyon kellemetlen.

Az normális hogy egyik nap, vagy pár napig nagyon sok, aztán 1-2 napra eltűnik és utána megint sok?

A mensest is hol nagyon megérzem, hol pedig el is felejtem, hogy megvan, mert semmi tünete nincs. Peteérésemkor viszont eléggé görcsölni szoktam!

Mire utalnak ezek? Vagy ez teljesen normális? Tervezem hogy megyek nőgyógyászhoz, mert az éves rákszűrést le kéne tudni, de pár napig még nem érek rá, és addig kellene valami megnyugtató válasz.(vagy épp nem megnyugtató)

Van párom, de fogamzásgátlót nem szedek, mert távolság miatt ritkán vagyunk együtt és a korom miatt (még szeretnénk gyereket és nem akarunk sokat várni, amíg kitisztul a gyógyszer leállás után a szervezetem) ezért úgy döntöttünk ne szedjek a havi 1-2 alkalomért, inkább óvszerrel oldjuk meg.

30éves leszek!



2012. júl. 20. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nődokihoz menny el, az a legbiztosabb :)

Mi erre nem nagyon tudunk válaszolni mert sokminden lehet, peteérés,mensi előjele,fertőzés...stb :)

2012. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!