Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért véres a puncim? Lehet...

Miért véres a puncim? Lehet hogy megjött?

Figyelt kérdés
nem régen elmentem wc-re és mikor megtöröltem láttam hogy véres volt de asszem a bugyim nem volt olyan. Mostmár nem merek elmenni a wc-re mert félek hogy nagyon véres. Anyukámnak meg nem merem elmondani mert nem beszélünk ezekről és soha nem is mondott róla semmit. Néha érzem egy nagyon kicsit csíp. Szerintetek megjött?? Kérlek titeket megértőe n válaszoljatok mert kicsit megvagyok rémülve. 12/L
2012. júl. 20. 17:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Igen, ez már a menstruáció. Szólj Anyukádnak, és tegyél a bugyidba betétet! :) Minden jót Neked!!! :)
2012. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
100%

Sziia.! szerintem megjött neked:D gratulálok nagylány.! szólj anyukádnak:)

amúgy én is 12 vagyok és ma jött meg nekemis:D énis paráztam hogy hogyan mondjam el aztán utána meg röhögtem magamon hogy ezért paráztaamxD nagy levegő, és kimondod:D hajrááá, majd írj hogy mi volt(((:

2012. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem ütötted meg a puncidat? Nem azért csíp?
2012. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,nagyon szépek köszönöm a válaszotokat. Az a baj hogy nem tudom pontosan hogy télleg megjött-e. Nem merek kimenni a wc-re mert nagyon félek attól hogy nagyon véres lesz a bugyim. Hááát nem lesz könnyű szerintem nem fogom elmondani,mert én nem olyan vagyok én soha ki nem mondtam egy ilyen dolgot a számon nem szokunk erről beszélni még 1 szót se. Nem is világosított fel,a barátnőktől,újságból,netről tudom ezeket ja meg a suliba már nagyon sokszor felvilágosítottak. Azért köszi a válaszokat jófejek vagytok :))
2012. júl. 20. 17:43
 5/48 A kérdező kommentje:
nem emlékszem hogy megütöttem volna :O
2012. júl. 20. 17:44
 6/48 anonim ***** válasza:
95%

Miért, szerinted ha nem mész ki a WC-re, akkor nem lesz véres a bugyid, vagy ezt mégis hogy gondoltad?

Pont azért kellene a betét, hogy ne vérezz össze mindent...

2012. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
51%
Kár, hogy Anyukád nem beszélt Veled ezekről a dolgokról, mert ez a világ legtermészetesebb dolga! Így készül fel a tested arra, hogy majd felnőtt korodban kisbabád legyen. Minden jót kívánok Neked!!! :) Első voltam.
2012. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért nem beszélt mert cikinek tartottm ezt az egészet. Az előző válaszolónak meg azt válaszolom hogy megkértem hogy MEGÉRTŐEN VÁLASZOLJATOK!! Ilyen hozzászólást nem kértem,köszi :)
2012. júl. 20. 17:57
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod volt a válaszommal?

Mit értsek meg azon, hogy nem akarsz WC-re menni?

A menstruáció nem akkor folyik, mikor WC-re mérsz, hanem folyamatosan. Ha nem raksz be betétet, előbb-utóbb olyan lesz a nadrágod is, meg a szék is, amin ülsz.

Attól nem fog megoldódni a dolog, hogy nem mész WC-re.

2012. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Szerinted én ezt nem tudom? Ennyire nem vagyok buta!
2012. júl. 20. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!