Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? elmentem nödokihoz...

Mit tegyek? elmentem nödokihoz a hülyelygombámmal akki irt rá hülyekkupot.

Figyelt kérdés
jövö7en kell megjönnie a menszeszemnek de a doki azt mondta h menszesz közbe ne használjam viszont a gyogyszertájékoztatóra az van irva h használatát a menszesz közben sem lehet, egszakitani most mit tegyek kire hallgassak? elkezdjem használni v ne?
2008. máj. 7. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A gyógyszertájékoztatókon van egy ajánlás, de az orvos ezt egyénre szabottan változtathatja. Hidd el, ő tudja, mi a jó!!
2008. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a mensi után kezdeném el kezelni magam. Az nem jó, ha közben meg kell szakítani, nem fog úgy hatni.
2008. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2hétig kell majd használnom kicsit sokaalom h ilyen hoszu idejig ez azért lehet mert sulyos a fetözés?és ha nem mulik el mi lesz?mert az utobbi félévben 3x vtam ezzel a problémával és még csak 17éves vok
2008. máj. 7. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne sokalld a két hetet, mensi után kezdd el!
2008. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokszor kiújul, akkor vagy sarjadzógombás a fertőzés (azt nehéz sajna kiírtani) vagy pedig a partnered nem lett kezelve és állandóan újra megfertőz.
2008. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sarjadzógombás fertözés?erröl még nem halottam és mi lesz ha a gyogyszer nem fog hatni.akkor azt mondta az orvos h menjek visza azután ö mit tesz h megszüntese?sajnos anyám nem tud h ez a problémám van nem mertem neki szolni mert vele ilyeneket nem lehet megbeszélni meg anóóómugyis félek h akkor vmi uton kiderül h nem vok már szüz és ha ez kiderül akkor itthon elég nagy baj lesz.sajnos nem vok jo kapcsolatban anyámmal és nem tom kivel megbeszélni ezt és már kezdek beleörülni ebben az egész betegségbe :(
2008. máj. 8. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!