Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ekkora rendszertelenség?

Lehet ekkora rendszertelenség?

Figyelt kérdés
11 vagyok. Kb. két hete megjött az első mensim. Egy napig tartott. Ezelőtt héten szerdán megint megjött. Csütörtökön, pénteken, szombaton, vasárnap, és hétfőn semmi. Aztán kedden megint véreztem ma megint semmi.
2008. máj. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez természetes. Ne aggódj, majd beáll, de akár két-három évig is lehet kicsit össze-vissza, bár ilyen nagyon azért nem. De ne aggódj, most kicsit meg van bolondulva a szervezeted, de hamarosan már egyszerűbb lesz.
2008. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 3 évig volt rendszertelen.
2008. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ;)
2008. máj. 7. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne aggódj.ez igy van mindenkinél az elején.nekem az első 1vagy 2 évem olyan volt,hogy minden második hónapban volt csak meg.most 21 vagyok,és kb egy éve ha beállt.De van hogy most is rendszertelen.Te még nagyon az elején vagy,majd be fog az állni,csak most szokatlan ez a szervezetednek is,ésnem tud hogy reagálni.De befog állni,és nem lesz semmi baj.Csak idő kell neki:)
2008. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj teljesen jó ez így. nekem mikor először megjött 9 teljes napig tartott és nagy véreztem . most pedig 3 év után már kezd rendszeres lenni de még nem az igazi:)
2008. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most "tanulja" a szervezeted a menstruálást. A hormonjaid termelődése még nem egyenletes, azért tapasztalod ezt. Ez előbb-utóbb szépen rendszeressé válik majd. Van akinek annyira beáll, hogy előre tudja: 11-én délután 3 óra körül jön majd meg.
2008. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!