Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen élőflórás...

Hüvelygomba ellen élőflórás joghurt?

Figyelt kérdés
kívülről is be lehet kenni magunkat vele? a hüvelyem már nem viszket-1 napja csinálom a joghurtos tamponos dolgot- és kívülről pedig kicsit érdekes.canestennel bekentem de szörnyű érzés volt egész éjjel- szét tudtam volna marni magam- .ugye nem ártok vele kívülről?
2009. júl. 18. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Inkàbb orvoshoz kéne vele menni, aki ad rà megfelelo készitményt!!!

Ilyen baromsàgokat, joghurt!!!! Valaki itt anno elkezdte hogy a joghurt jo rà, na, a màsik nonszensz a citromlé ami késlelteti a menzeszt, ààààààà, nem jo rà a joghurt!!!!!!!!!!! Iràny a doki, kulonosen igy, hogy magadat kezelgeted mindenféle baromsàggal, lehet hogy tobbet rontottàl màr igy is a

2009. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

hopp, elment az uzim ugy, hogy be se fejeztem :)

szoval lehet, hogy ezzel a joghurtos meg canestenes dolgoggal még tobbet rontottàl az eredeti helyzeten, szoval, iràny a doki!!

2009. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én sokat jártam dokihoz ilyen gonddal.Hüvelygomba.Menj te is dokihoz.Nekem azt mondta a doki hogy jó a joghurt de nem gyógyításra, csak arra hogy a gyógyszer szedése miatt helyreálljon a hüvelyflóra.Voltam egy másik dokinál is idő közben ő meg azt mondta hogy a hüvelybe nem szabad semmit rakni mert azzal is felborítjuk az egyensúlyát.Az intim zuhany sem jó megoldás mert kimossuk a hasznos bacikat is.Intim mosakodó és kész semmi több.Jó anyáink sem használtak semmi ilyesmit és nem is voltak ennyit betegek.Szerintem menj dokihoz és majd az kigyógyít.

Nagyon fontos ne használj tangát és csak pamut alsóneműt hordjál.Vasald ki a törölközőket jó forró gőzölős vasalóval illetve a bugyidat is.Fontos hogy a párodat is kezeljék.Ja és ne használj tampont!Ha ezeket betartod és kikezelnek elvileg nem jön elő többet.


Kitartást és jobbulást.

2009. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyet még soha nem hallottam, hogy joghurtot a hüvelybe! Nehogy csináld többet! Canesten kombi, vagy lehet recept nélkül borax glicerint kapni a gyógyszertárban és azzal átitatott tampon megszünteti a gombás fertőzést, sőt megelőzésre is jó. Pl. fürdőbe menetelkor.
2009. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

énmár hallottam h jó rá a joghurt, és anno régen, mikor még nemrohantak minden kis piros miliméteres pöttyel orvoshoz, akkoris ezeket alkalmazták. rengeteg ilyen házi gyógymód volt, amit anno alkalmaztak, és sokkal egészségesebb mint az a sok gyóccer, amivel manapság tömnek minket az orvosok.

az emberek meg minden tüsszögésre orvoshoz rohannak, aztűn meg veszik be a különfélébbnél különfélébb orvosságokat, és csodálkoznak, h mért betegeskednek ennyit.

24 éves vagyok, életemben kb 2szer szedtem antibiotikumot. édesanyám ritkán vitt orvoshoz, és a gyógyszereket sem mindig adta be nekem, amiket felirogattak. és ezzel sokkal többet segített nekem beteg kb 3 évente egyszer vagyok, az immunrendszerem erős.

és h ezt megis erősítsem, szűrésekre elszoktam járni, és évente vérvételre is elküldetem magam.

2009. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már, hogy jó rá a joghurt, és nekem be is vált. Persze csak akkor, amikor candidás voltam. Az ugyanis a saját "jó bacik" túlszaporodását jelenti. Ha súlyosabb a dolog, akkor mindenképpen menj orvoshoz.
2009. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mariann333 válasza:
szerintem mindent ki kell próbálni....én számtalanszor voltam orvosnál...mindig ugyanaz a séma...bemegyek, elmondom mi a panasz, megnéz az orvos, ad gyógyszert, beszedem(vagyis hát feldugom), aztán max 1 hónap múlva de ez kevesebb sztem, megint mehetek vissza...és ez így tovább már 3 éve... volt mikor el sem mentem...ezért én arra jutottam, hogy kipróbálom a különféle dolgokat... mint pl. ezt is ki fogom próbálni..szóval sztem csak akkor kell az orvos ha tényleg semmi nem segít, amit otthon magad is olcsóbban be tudsz szerezni..valahogy elég silány már ez az orvostudomány...és így igaz, hogy régen orvosok nem voltak és jó volt az otthoni gyógymód!! :) sok szerencsét a gombák elleni küzdelemben!! :)
2011. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A joghurtos kezelés arra jó, hogy megelőzzük a hüvelygomba újboli kialakulását. Ha súlyosabb a helyzet, rettentően mar, csíp, viszket, akkor érdemes dokihoz fordulni, aki hüvelytablettát meg gyógyszert fog kiírni (valószínűleg). Azonban ha hajlamos vagy arra, hogy visszajöjjön a gomba, akkor azt javaslom először szódabikarbónás vízzel most le magad, majd utána joghurtos vízzel. Szóval ne csak simán joghurttal, hanem keverd bele a vízbe.
2012. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A joghurt használata nagyon is hatékony, csak oda kell figyelni, hogy bio joghurt legyen, nem valami szokásos kulimász, amiket sok helyen kapni lehet. Ha eleged van a dokikból néz körül ezen az oldalon [link] a hagyományos alternatív megoldások, nem teszik tönkre az ember máját és egyéb szerveit, és igazából hosszú távon sokkal hatékonyabbak, mint a beveszek valami gyógyszert egy dolog ellen, aminek 100 féle mellékhatása van és a következő alkalommal már nem is hat.
2015. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!