Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem körül ilyen kicsi...

A hüvelyem körül ilyen kicsi kiálló bőrnyulványok vagy mik vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszer már feltettem ezt a kérdést, azóta oltam dokinál vele, aki azt mondta kenjem canestennel...hát azóta is ott vannak, mintha ki lenne dörzsölve. De szerintem biztos nem az, mert nem változik. Csúnyább se lesz, de nem is javul. Ugye tuti nem HPV vírus, vagy conolyma vagy mi?!
2008. máj. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen volt nekem is. Ráadásul terhesen. Majdnem császár lett miatta, mert az egyik doki szerint HPV, de nem közvetlenül a hüvelynél, így szülhettem természetesen. Voltam három dokinál, aki szerint HPV, egy másik szerint valami más. Canestent nekem sose ajánlottak rá. Járnom kellett ecsetelésre, azt mondták, ha nem javul, akkor leégetik. Szerencsére egy hónap alatt elmúlt, ilyen barna lötyivel ecseteltek, ami elég kellemetlen volt, mert utána csípett, égetett, és fél óra múlva le kellett mosni (nem is bírtam volna tovább). Szóval szerintem nézesd meg más dokival, mert ha elhanyagolod, elég csúnya lesz. Oké, még nem változik, de egyszer láttam a tévében egy faszit, akinek gyökérszerű képződmények nőttek a kezeire és lábaira, de hatalmasok, és az arcán is ilyen kis kinövések voltak már. Na ez a vírus okozza! Szóval nem játék.
2008. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen kis bőrkinövéseim voltak. Azt hittem hogy a borotvától, mert nekem kívül is volt egy kettő ilyen. Elmentem dokihoz, más dolgok miatt, erre észre vette és hát leszidott h mért nem szóltam neki. Pontosan nem tom h mi ez, vmi fertőzés. Én Condyline 0.5% oldat-ot kaptam, receptre. Ezzel kellett minden nap reggel és este kennem 4napig, majd 3nap szünet majd ujra 4napig... amíg el nem fogyott. Kicsit csíp, és hát utána viszket is, de nekem szépen leszedte. Említsd meg a dokidnak, hátha jó ez neked is.
2008. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben dokit váltanék. Gomba tutira nem csinál ilyet, márpedig a Canesten csak gombára jó.
2008. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a hpv,vagyis a condolyma..de ne ijedj meg, ez nem az a fajtája ami rákot okozna, erre tényleg hatásos az az oldat amit előttem pár hozzászólással irtak, akár háziorvossal is ki tudod iratatni...a lényeg mellette az imunrendszer erősités!!!!!
2008. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Hétfőn megyek nődokihoz (egy másikhoz), remélem ő már felismeri és megfelelő kezelést kapok!
2008. máj. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!