Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van sok folyásom?

Mitől van sok folyásom?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta van ilyen problémám. Mindig elmegyek nődokihoz, ad vmi krémet, v kúpot, az használ kb egy hónapig majd újra ugyan az mint addig volt. Utoljára azt mondta a doki h nincs semmi bajom. De sok a folyásom és nem ad rá semmit. Színtelen, szagtalan, de sok. Muszáj mindig tisztasági betétet használnom, anélkül nem is bírnám. Csak hát ciki a barátom elött is hogy amikor hírtelen benyúl poénból a bugyimba... hát ...na. Fürdés után is rögtön 5-10 perc múlva újra elkezdek folyni. Ha van vkinek valami tutti tippje, vagy van erre vmi megoldás, írjatok. Köszi.
2008. máj. 8. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy masik dokihoz!
2008. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2-3 évben három különböző dokinál jártam, utoljára egy magándokinál is voltam. Na most kérdem én, ha a doki nemtud erre mit mondani, akkor mit várjak??? Azért gondoltam hátha ti tudtok segíteni, hátha tudtok vmi okosat mondani.
2008. máj. 8. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj dietetikussal!Befolyásolhatja az elfogyasztott étel a hüvely váladékét(pl:a lenmag sikosit,napi egy evőkanál mindenkinek ajánlatos lenne,megköti a szabad gyököket...)
2008. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tud mit mondani, szerinted, mi mit tudunk mondani??szeretnék segiteni, de sajna nem tudok, mert azt hittem, én is a nődoki majd segit, amugy nekem is volt folyásom, kaptam kupot, de azóta is van nagyon kevés, ami nem annyira gáz. A te esetedben, ha ennnyire elviselhetetlen inkább kérj még kupot, mert az legalább enyhiti egy időre. Amugy nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót, mert attól is lehet ám.
2008. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hát itt mindenki paraszt...

Én is ebben a cipőben járok... Évek óta a tapintatlan orvosokhoz járok (na jó nem mindegyik) és nem értem az okát, hogy egy szakember miért legyint erre a dologra, mikor olvasom mindenhol, hogy meddőséget okoz. Nálam Candida van (az nagyon gyakori) és hallottam, hogy diétát kell csinálni a gyógyszer, meg a gombaölő szerek mellett. Röviden annyi, hogy nem ehetsz cukrot, élesztőt, gombát (az élesztő szerintem hülyeség mert kisül a kenyérból az a gomba, na minegy...), ecetet. A gomba nem szereti a hagymákat meg pl. fahéjat. Gombaölő szerek meg: La Pacho tea, Grepfruitmag csepp... Keress rá a neten: candida diéta!

Sok sikert, én is még küzdök:-(

2008. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális ember.
2008. máj. 8. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ez a problémám már két éve. Először azt hittem a fogamzásgátlótól van ezért váltottam 2szer is másikra. De most, hogy nem szedem (szünetet tartok) most iis van és nem tudom mitől. Voltam dokinál én is kaptam kúpot, krémet... semmi nem használt. Ha eetleg megtudsz valami hasznos dolgot kérlek írj egy e-mailt : szaszy1617@freemail.hu

2008. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is hasonló a helyzet és nekem is a Candidát mondták. Elég kellemetlen, de én már eldöntöttem, hogy candida diétát fogok tartani, ha már semmi nem segít. A kúpokkal, meg kenőcsökkel az a baj, hogy csak addig enyhítik a tüneteket, amíg használod azokat, a valódi problémát viszont nem szüntetik meg. (csak a gyártónak jó...) Szerintem nézz utána a candidának... Az ÖKRÖKNEK, akik idiótaságokat írtak meg azt üzenem, hogy keressnek maguknak másik oldalt, mert itt senki nem kíváncsi az idióta megjegyzéseikre...
2008. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Folyásod lehet idegi alapon is. A sok stresz hatással van rá. Illetve ha szedsz fogamzásgátló az is lehet, hogy amiatt nem használnak a felírt gyógyszerek, kúpok.

Én kb 10 éve voltam így: folyamatosan petefészekgyulladásom volt és folyásom de már alig bírtam menni. Jártam kb 10-12 dokinál sorban...Volt magánorvosos, sztk, minden ahova csak lehetett menni. Akkoriban én a triregolt szedtem és nem jött rá egyik doki sem hogy a fogamzásgátló miatt nem használ egyik tabletta vagy kúp sem.Abbahagytam mindenféle gyógyszert, fogamzásgátlót, stb. Kb 3 hónap múlva semmi bajom sem volt. Voltam olyan dokinál aki azt monda, hogy nincs magának semmi baja, nem tud ezzel a fájdalommal élni?

Persz ha nálad is fennáll ennek a veszély akkor is gohdoskodjál megfelelő védekezésről. A tisztasági betét miatt pedig ne fájjon a fejed, teljesen higiénikus, csak megfelelően kell használni, többször cserélni, és van már illatos is belőle.

35 hetes kismama

2008. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van :(
2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!