Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta tartó menstruációs...

Hónapok óta tartó menstruációs problémának mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
ónapok óta nincs rendes menstruációm, márciusban volt az utolsó rendes menstruációm, akkor lefogytam, áprilisban tlejesen kimaradt, májustól megjött, 5 hét késés után, júniusban késve jött meg, júliusban kétszer is menstruáltam, egyszer kilencedikén, másodszor 18-án, mindkettő gyenge volt, a második napján hasi és kismedencei Ct-n voltam. Voltam orvosnál, több nőgyógyász is vizsgált, minden rendben, most a ct-n kiderült, hogy az egyik petefészkem meg van nagyobbodva, erre a nődoki azt mondta, hogy nem baj, szűz vagyok még, ezért nem foglalkoznak velem az orvosok. Attól tartok, hogy peteérésem sincs, ezért nincs rendes menstruációm, és a későbbiekben gyrekem se lehet. Mit tehetnék?
2012. aug. 5. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mielőbb vált nőgyógyászt! Olyan nincs, hogy nem vizsgál meg, pusztán azért, mert még szűz vagy!
2012. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Mindenképpen menj olyan orvoshoz, aki megvizsgál.
2012. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!