Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám lehet?

Hüvelygombám lehet?

Figyelt kérdés
A bőr a hüvelyemnél 'lelóg' tehát egy kicsit megereszkedett és kicsit barnás. Azóta vettem èsszre, amióta megjött. De nem viszked, és nem is piros. Anyukámmal nem szeretek ilyen dologról beszélni

2012. aug. 21. 08:49
 1/9 anonim válasza:
szerintem nem. Ha hüvelygombád lenne, akkor égne, csípne pisiléskor és viszketne, piros lenne.
2012. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és akkor kiderül mi bajod van és még megfelelő kezelést is kapsz!
2012. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Most gondolkoztam, Te nem a kisajkadról beszélsz? Mert az normális, ha kilóg a nagyajkaid közül.
2012. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De arról. De az normális, h majdnem egy centi?
2012. aug. 21. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) A 2. vagyok. Persze, hogy normális az is, ha ilyen "nagy" a kisajkad, ne aggódj! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát.. Oké, de az nem baj, hogy a kisajkam barnább mint a nagyajkam? Egy kicsit sötétebb, mint máshol..
2012. aug. 21. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint a 2. vagyok. Ne aggódj az sem baj, hogy barna a kisajkad! :) Ez azért van, mert több pigment gyűlt ott össze! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh.. Megnyugodtam.. Köszi :)
2012. aug. 21. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót Neked!!! :) Megint a 2. voltam.
2012. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!