Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A natúr joghurt biztos jó...

A natúr joghurt biztos jó hüvelygombára?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
nem
2009. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag segít rajta, de a biztosan jó megoldás az orvos által kimondott diagnózis és az általa felírt szer. Segíthet a joghurtba mártott tampon (nekem nődoki javasolta)de inkább orvos lásson.
2009. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a joghurtba mártott tampont pont ma próbáltam ki, úgy aludtam. de nem vettem még észre változást

2009. júl. 24. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

valójában nem a joghurt gyógyit hanem a benne levö tejsavó ami valójában a punci természetes flórája, ennek elvileg a punciban is termelödni kellene...


Ha lehetne még kapni igazi tejet amiböl aludtejet tudsz csinálni és leszürni belöle a túrót hogy aztán megkapd a természetes sárgás színü tejsavót, azzal a rendszeres hüvelyöblítés csodákat tenne.


De a mai "tejek" nem megalszanak hanem megkeserednek vagy semmit sem csinálnak.

2009. júl. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A natúr joghurt nem gyógyítja a hüvelygombát. Arra vannak antibiotikumok. Mindenképp lásson orvos, mert nem is biztos, hogy az a bajod. A joghurt arra jó, hogy a gombától, és baktérium fertőzéstől mentes hüvelyflórád természetes savas környezetét visszaállítsa.
2009. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
gombákra antimiotikum kell
2010. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baktérium ellen antibiotikum, gomba ellen antifungális gyógyszer kell.
2010. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát az élő joghurtkúltúrás joghurt az jó, meg amiben omega 3 zsírsav van, a tejsavó jótékony hatású, a savasnak tűnő szer közömbösíti a savakat, és lúhosabb környezetet biztosít, amitől visszaáll a normális oh érték, és megszűnik a gombának megfelelő környezet

nekem is doki írta a joghurtos tampont

amúgy cickafarkfű teát főzz, azt a szárított tipust, leszűröd és bele töményen a meleg kád vízbe, üljél benne sokáig, keverhetsz hozzá kamillát, meg tejet is tettem bele :) egyből enyhült a tünet, csak hamar visszajön az a baj, kaneszten kombi (hüvely kúp és kenőcs) az isten, ha megszünt, akkor jobb ha nem hordasz tangát meg műszálas nylon bugyikat, és gontos a rendszeres mosakodás, nyirkos helyek törlése, laktacid femina hüvelyöblítés vagy törlő kendő,

meg párodat is krémmel kenegetni

2010. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!