Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm nagyon rendszer...

A menstruációm nagyon rendszertelen ez nem befolyásolja a teherbe esésemet? 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
De, befolyásolja. Ha rendszertelen, akkor egyébként is lehet mögötte valamilyen hormonális gond is. Szerintem beszélj orvossal.
2008. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy befolyasolja de egy ismerosom siman teherbeesett igy...8 hetes volt mar, mikor rajott, hogy babas es akkor sem sajat magatol....

Szoval minden lehetseges.

2008. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van peteérésed, és akkor együtt vagytok, akkor terhes leszel. Annyi "hátránya" van annak, ha rendszertelen, hogy nem tudod kiszámolni a peteérés időpontját. Viszont erre is van megoldás. Vegyél ovu-tesztet, azzal biztosra mehetsz! :-)
2008. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 11. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
simán teherbe eshetsz! ne aggódj!
2008. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon rendszertelen volt. Aztán egyszer csak beállt, és pár hónap múlva megfogant a kis drága, akit most a szívem alatt hordok!
2008. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm most megnyugodtam és gratulálok a kisbabához
2008. máj. 11. 17:56
 8/10 anonim válasza:
szerintem is befolyásolja, hormon problémára utal. Először be kéne állítani a mesnit,aztán próbálkozni a babával. Mert ha nicsen vérzés akkor peteérésed sincs:( Ami nélkül meg kizárt,hogy a terhesség összejöjönn.
2008. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban pl 7-én jött meg most meg 14-én volt egy ídő mikor rendessen megjött. régen olyan 4 éve 3 havonta jött meg elmentem dokihoz de semmit sem talált minden rendben volt. Akkor elkezdtem szedni fogamzásgátlót attól helyre jött aztán abba hagytam a menszim azóta minden hónapban megjön csak sose egy időbe van mikor hónap elején,közepén vagy végén. Tehát mensim mindig van csak nem tudom előre mikor jön meg és az a legrosszabb elötte már 1 héttel olyan mintha megakarna jönni, most is 1 hetet stenvedtem mire megjött és ami a legrosszabb szerencsére nekem sose görcsölt annyira a hasam, hogy gyógyszert kelljen bevennem, de most a 2. nap annyira rosszul voltam muszály voltam bevenni fájdalomcsillapítot eddig ilyen még nem volt.
2008. máj. 18. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egyszer az egyik nődoki hogy,ha rendszertelen,de gyógyszeri segitség nélkül megjön akkor lehet gyerekem.

Viszont az egyik unokatesomnak is rendszertelen a mensije,neki már van egy 4 éves kislánya.

2008. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!