Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők kb. hány százalékának...

A nők kb. hány százalékának nem okoz gondot egyáltalán a menstruáció? Sokan vannak azok, akik szinte észre sem veszik?

Figyelt kérdés
Én így vagyok és ezen rengeteg nőtársam csodálkozik. Kamaszkoromban sem éreztem meg soha (hasfájás, puffadás, ingerlékenység), de szülés óta meg még a vérzés mennyisége is lényegesen kevesebb.

2012. szept. 2. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen nőt még a környezetemben sem ismerek, úgyhogy szerintem ez ritka, olyan 1%-ra tippelek.
2012. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem is görcsöl az ember, attól még megjöhet a legrosszabb pillanatban. az elég gondot tud okozni.
2012. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy te "észre sem veszed" a menstruációdat, én se ismerek ilyen embert a környezetemben, sőt! Mindenki akit ismerek egyfolytában panaszkodik a nehéz napok miatt.
2012. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira engem sem vág taccsra ( kamaszkoromban sokkal rosszabb volt). Nem jön meg váratlanul, mert mindig reggel jön és 2-3 havonta van olyan, hogy be kell vennem egy No-Spa-t. Amíg szedtem fog.gátlót még ennyi sem volt.
2012. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fontos: nem szedek fogamzásgátlót és nincsen spirálom sem!
2012. szept. 2. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki akkor, én se nagyon ismerek ilyen embert, max hogy foggátló miatt nem fordul fel a görcsöktől, de van mellé egyéb másik tünet, pl. hangulatingadozás. Időben bevett fájdalomcsillapítóval és egy alvással relatíve én is egész könnyen bírom, de lekopogom azért.
2012. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még sohasem görcsöltem (7 éve jött meg először),cserébe nagyon erős...
2012. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!