Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló tapasztalatokat...

Hasonló tapasztalatokat várok! Terhességnek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Aki elfejtett bevenni egy szem fogamzásgátlót, és épp aznap együtt volt a párjával, volt, aki terhes lett, mégha másnap be is vett 2őt és követte a betegtájékoztatót?

Pont elmentünk a hétvégére és nem vittem magammal :S Most délután 2őt vettem be, a betegtájékoztatóban ez van, és hogyha egy héten belül elfogyna akkor ne tartsak 7 napos szünetet.

Még sose fordult elő, hogy nem vettem be.

Szeretnénk majd gyereket, de még félek tőle, amúgy 27 vagyok.



2012. szept. 9. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély hogy terhes vagy. Csinálj késöbb tesztet és kiderül.
2012. szept. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

27 évesen félsz a gyerektől? Ez egy kicsit furcsa, mintha egy 20 éves írná.

Nagymamám korában aki 20 évesen nem ment férjhez az már vénlánynak számított, legalábbis ezt mesélte XD

Ő 21 évesen szűlt, 20 évesen ment férjhez. A mai 20 évesek normál esetben az iskola padot koptatják. Kicsit elértem a témától de nem baj XD

Visszatérve rá ha kifelejtesz egyet, akkor van esélye rá h terhes vagy, ám azt is írja h akkor nem szabad duplán bevenni, hanem ugyanúgy folytatni kell ahogy eddig.

2012. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem meg nagymamám 16 évesen szült és az akkor természetes volt.

Tudod, szeretnénk elköltözni egy nagyobb lakásba/ házba, mert most csak egy szoba van, hova szüljem a gyereket?

Van aki a mai világban is megfontolt, nem csak potyogtat, aztán segélyen él.

A válaszod második felét már többre értékelem.

2012. szept. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!