Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy férges vagyok?

Lehet hogy férges vagyok?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan hasmenésem van evés után,és a székletben mindenféle kinézetű dolgok vannak.Nem tudom jobban leírni,vannak benne kis sárgás bogyószerű valamik,hosszabb cafatok,nyúlós részek...zöldbabra hasonlít.És ez az étkezéssel nem függ össze mert mindig ilyen.
2012. szept. 10. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
nem ártan orvoshoz menni, nem?
2012. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem illő lenne felkeresned a háziorvosodat. Ez nagyon durva, amiket leírtál. Menj orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad!

Jobbulást!

2012. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:( Valami bajom lehet?Mi?
2012. szept. 10. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Azért mondjuk, hogy menj el orvoshoz. Mi így látatlanban nem tudunk neked semmit mondani, nemhogy diagnózist felállítani. Vizsgáltasd ki magad minél előbb!
2012. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha férges lennél,akkor kukacok nyüzsögnének a kakidban, ez valami más, de ORVOS!
2012. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Székletvizsgálatból kiderül, hogy férges vagy-e. El kéne menned orvoshoz!
2012. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vaze, rákod van. most jobb??? honnan a fenéből tudjuk, hogy mi a bajod??? bármi lehet.
2012. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha a székletmintától parázol, akkor felesleges! Otthon elvégzed, és beviszed az antsz-hez, egy kis tégelyben, ami legalább még 3 tégelyben van plusz egy dobozban amin a neved és a címed van. Nem fognak hülyének nézni, nem is égő, egyáltalán nem!!!

Nyugodtan menj orvoshoz, előbb háziorvoshoz, mint ahogyan már többen is leírták!

2012. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!