Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mégis mi lehet?

Ez mégis mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Május hetedikén volt abortuszom.. azóta nem is voltam pasival. Múlt héten vasárnap egyik barátnőm szülinapi bulijában voltunk, ott meg az egyik kedves fiatal ember valami party drogot kevert a colámba. Ott elvesztettem az önuralmam és kiesett pár kép, mi is történt akkor.. Másnap napközben barátnőm hívott,hogy tehettem ezt,hogy lefeküdtem a legjobb barátjával. Persze erről én nemtudtam. Fel is kerestem a pasit,hogy mondja már el mitörtént. Ő elmondta hogy igen, szexeltünk, de gumival. Meg ujjazott még valaki rá nem nyitott. Azóta fáj a hasam alja,fáj a mellem,és ingerült vagyok mindenkire.. Szerintetek lehetek megint terhes? igaz gumival csinálta, és leis ellenőrizte a gumit,hogy nem e lyukas. De akkor mi történt? Műtét óta nem voltam senkivel.. Azt mondta egyik orvos barátom,hogy lehet azért van,mert régen voltam pasival (április), és most hirtelen megzavarta a szervezetemet..
2012. szept. 23. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy orvosi vélemény megfelelő. Végülis logikus: nem volt aktusod, nem tágult a vagina és hirtelen belédhatol valaki.
2012. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem voltál magadnál akkor gondolom fel sem izgultál, az a gyökér meg nem foglalkozott az előjátékkal csak durr bele ami a csövön kifér. Szerintem is igaza lehet a doki barátodnak. De azért egy teszt és orvos is megnézhetne, biztos ami biztos. Nem tervezel semmi jogi lépést? Mert lényegében megerőszakolt!
2012. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem voltam felizgulva,se semmi. utolsó képem az az hogy barátnőmnek kimentem a tortájáért a kocsiba. nem akarok babát, nagyon megviselt az abortusz. azóta a szexet se kívánom, sem a pettinget semmit... igen tervezem a feljelentést csak előtte az idegesít hogy ez vajon mi..
2012. szept. 23. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál felizgulva, nem voltál nedves.. jó szárazon beléd rakta..fájni tud nagyon dörzsöl
2012. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
attól fájhat a mellem? mégvalami.. azt mondta a srác hogy ujjazott,és nem volt spermás az ujja. de ettől is tartok hogy mi van ha mégis? attól teherbe lehet esni? egy abortusz után..
2012. szept. 23. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor másképp mondom.. szexeltél máár úgy hogy merev vagy és eléggé nem kapós a dologra? Na ilyesmitől van.. ha nagyon félsz, akkor csinálj tesztet.

Tanulság: Sose igyál bulikban pohárból.. inkább menj és igyál a csapból :D

a mellfájásod nem tudom mitől lehet, lehet azt is fogdosta 1 kicsit durván

2012. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2012. szept. 23. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj te szegény! Milyen társaságba jársz ahol a barátnődnek ilyen haverjai vannak?
2012. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!